У Києві тестуватимуть систему оповіщення. Де саме

У Києві тестуватимуть систему оповіщення. Де саме

У Києві тестуватимуть систему оповіщення. Де саме
. Фото: Getty Images

У Києві у Деснянському районі з 9 ранку 28 лютого і до вечора 1 березня проведуть тестування оновленої системи оповіщення про надзвичайні ситуації. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації у Telegram.

"Під час тестування вмикатимуть гучні монотонні сигнальні звуки, голосові повідомлення про проведення тестування та Державний гімн України",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі заходи необхідні, щоб покращити систему оповіщення.

Що відомо про систему оповіщення

Сигнал "Повітряна тривога" вмикають, якщо якийсь засіб повітряного нападу (літак, ракета) уже випущений у бік області або міста. Завчасно виявляють це фахівці. Ніхто не знає, чи спрацює ППО, чи зіб'ють цю ракету, але якщо навіть і зіб'ють, то немає гарантії, що уламки не впадуть на ваш будинок. Тому сирени звучать щоразу, коли з’являється небезпека, і важливо під їхні звуки бігти в укриття або сховатися в надійному місці у квартирі.

У вересні минулого року відбулося тестування нової системи інформування про надзвичайні ситуації за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell. ДСНС надсилало тестові повідомлення зі звуковим сигналом на телефон.

Читайте також

В Андріївській церкві облаштували "пункт незламності". У чому його особливість

На початок