До Бородянської громади прибув вантаж будматеріалів від ООН

До Бородянської громади прибув вантаж будматеріалів від ООН

До Бородянської громади прибув вантаж будматеріалів від ООН
. Фото: Бородянська ОТГ/Facebook

Бородянська громада отримала від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців 5 вантажівок будматеріалів. Вони призначені для мешканців будинків, пошкоджених унаслідок повномасштабного вторгнення Росії.

Про це йдеться на сторінці у Facebook Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади.

Кілька місяців тому місцева влада почала збір заяв від власників житла, зруйнованого під час бойових дій, для участі в програмі допомоги від ООН. Управління Верховного комісара ООН у справах біженців схвалило 119 заяв від власників домогосподарств, які й отримають зазначені матеріали для ремонту осель. Час і місце видачі будівельних матеріалів мешканцям громади повідомлять додатково.

Що відомо про руйнування, які зазнала Бородянка через війну

Унаслідок бойових дій у Бородянці пошкоджено 164 будівлі. Із них 42 – повністю зруйновані. Про це свідчить знімок, проаналізований Cупутниковим центром ООН.

1 квітня 2022 року селище міського типу звільнили українські військові. Згодом рятувальники розібрали всі завали будівель, зруйнованих під час бойових дій, з-під них вдалося дістати тіла 41 людини.

Для розміщення жителів Київщини, які внаслідок російської агресії втратили житло, викуповують квартири та будувати нові житлові комплекси в Ірпені та Бородянці.

У Бородянці починають відновлювальні роботи на Центральній вулиці. Вона зазнала суттєвих пошкоджень під час тимчасової окупації населеного пункту військами РФ.

Читайте також

Спротив усупереч страху: мешканці двох сіл Броварщини згадують російську окупацію рік тому

На початок