У Бородянці починають відновлювати Центральну вулицю — очільник ОТГ

У Бородянці починають відновлювати Центральну вулицю — очільник ОТГ

Ексклюзивно
У Бородянці починають відновлювати Центральну вулицю — очільник ОТГ
Зруйнований внаслідок авіаудару будинок у Бородянці. Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У Бородянці Київської області починають відновлювальні роботи на Центральній вулиці. Вона зазнала суттєвих пошкоджень під час тимчасової окупації населеного пункту військами РФ на початку повномасштабного вторгнення Росії.

Про це Суспільному повідомив виконувач обов’язків голови Бородянської громади Георгій Єрко.

За його словами, на Центральній вулиці розташовувалась більшість комунальних і державних закладів. Всі вони були повністю знищені окупаційними військами.

"Загалом було зруйновано 49 об'єктів на території громади, які надавали послуги людям. Це і прокуратура, і центр зайнятості, суд. Все що знаходилось на Центральній вулиці. Розмістили всі служби у тих будинках, які придатні. Але на сьогодні ми потребуємо допомоги у відновленні і відбудові всіх об’єктів, які були знищені", — сказав Єрко.

За його словами, під час окупації громади російськими військами і внаслідок бойових дій було повністю зруйновано 11 багатоквартирних будинків, 358 приватних будинків, 2 мости через річку Здвиж і майже вся інфраструктура Бородянки. Ще близько 400 нині потребують капітального ремонту.

"За сприяння міністерства розвитку громад і територій та КОВА ми змогли відремонтувати близько 50 дахів на багатоквартирних будинках, також ведуться роботи по встановленню вікон", — розповів Георгій Єрко.

Що відомо про руйнування, які зазнала Бородянка через війну

  • Унаслідок бойових дій у Бородянці пошкоджено 164 будівлі. Із них 42 – повністю зруйновані. Про це свідчить знімок, проаналізований Cупутниковим центром ООН.
  • 1 квітня селище міського типу звільнили українські військові. Згодом рятувальники розібрали всі завали будівель, зруйнованих під час бойових дій, з-під них вдалося дістати тіла 41 людини.

Читайте також

У Бучі відремонтували ще 16 багатоповерхівок, пошкоджених унаслідок війни

На початок