У Києві планують облаштувати новий сквер. Де саме

У Києві планують облаштувати новий сквер. Де саме

У Києві планують облаштувати новий сквер. Де саме
. Концепція нового скверу у Києві на Оболоні Фото: Київська міська рада

Київська міська рада спільно із "Київзеленбудом" розробили концепцію нового скверу, який планують облаштувати поблизу станції метро "Героїв Дніпра". Оскільки затвердженого проєкту ще немає, то жителям міста пропонують долучитися до обговорення.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Зазначається, що у майбутньому сквері планують висадити зелені насадження, встановити камери відеоспостереження, систему автоматичного поливу, пандуси для маломобільних людей, а також ліхтарі, освітлення вздовж доріжок та підсвітку навколо дерев.

Простір скверу пропонують розбити на кілька зон: вихід з метро, трамвайна зупинка з кільцевою розв’язкою та безпосередньо зона відпочинку. Кожна локація матиме свої особливості, але поєднуватиметься геометричною розбивкою та відповідно підібраними рослинами.

"Від метро вестиме алея з кленів сріблястих Laciniatum Wier. Всередині трамвайного кола створять мавританський газон. Зона відпочинку буде висаджена масивами кущів, багаторічників та злакових. У кожній зоні планують висадити мультиштамбову сакуру",— кажуть у "Зеленбуді".

Нові ідеї та своє бачення, як зробити сквер ще затишнішим можна пропонувати, написавши листа на пошту [email protected].

"Це ще не проєкт, а тільки концепція, в яку було втілено наше бачення майбутнього скверу. Наразі жодного фінансування на облаштування зеленої зони не передбачено",— підсумувала депутатка Київради Мирослава Смірнова.

Що відомо про облаштування скверів та озеленення у Києві

Для створення зелених зон Київрада виділила 9 гектарів столичної землі. Таким чином на цих ділянках унеможливлюється забудова.

У Києві у Печерському районі створять новий сквер. У Фортечному тупику планують облаштувати не лише зелені зони, а й дитячі та спортивні майданчики. Киянам пропонували долучитися до обговорення ескізного проєкту.

У столичному парку "Відрадний" у Солом’янському районі висадили 2 великі клумби гортензій. Вподальшому планують позширити алею до 100 метрів.

У Києві створили понад 10 квіткових інсталяцій, які присвячені Україні та бійцям Збройних Сил України

Екологічна комісія підтримала ініціативу щодо створення екопарку "Совські ставки". Екопарк хочуть облаштувати на площі 19 гектарів на проспекті Валерія Лобановського, 113, і 3,5 гектара уздовж вулиці Володимира Брожка і проспекту Лобановського.

У Києві створять два нових ландшафтних заказники місцевого значення. У Деснянському районі — озеро Лосине, а у Солом’янському районі — природну територію "Совська Пронька". Проєкт рішення розроблено з метою збереження ландшафтного різноманіття та цінного природного комплексу на територіх районів

Київська міська рада підтримала рішення створити у Шевченківському районі Києва ландшафтний заказник "Гора Щекавиця". Охоронна зона створеного заказника простягатиметься між вулицями Олегівською, Лук’янівською, Нижньоюрківською, Кирилівською та Нижнім Валом та включатиме історичну місцевість – гору Щекавицю.

Читайте також

Перейменування триває: у "Київ Цифровий" стартувало нове опитування

На честь Джо Байдена встановили іменну дошку на Алеї сміливості

На Київщині у вівторок замірятимуть споживання електроенергії. Чи скрізь буде світло

На початок