Київ і область будуть зі світлом — ДТЕК

Київ і область будуть зі світлом — ДТЕК

Київ і область будуть зі світлом — ДТЕК
. Світло. Ілюстративне фото: Gettyimages

"Укренерго" не надав лімітів споживання електроенергії на середу, 15 лютого. Тому у Києві та області світло не вимикатимуть. Про це повідомили у компанії ДТЕК.

"На наступний день "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє не відключати завтра світло у Києві, Київській та Дніпропетровській областях",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок пошкодження мереж "Укренерго" в деяких енерговузлах можливі стабілізаційні відключення за графіком.

Графіки у Києві можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень на сайті.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням у Києві та області

14 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком трьох районів, де є дефіцит пропускної спроможності мереж.

Хоча "Укренерго" не надав обмежень на 13 лютого для Києва та області, у деяких районах вимикали світло за графіками. Дефіцит пропускної спроможності мереж зафіксували у частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського районах столиці. А також в частині Бучанського району на Київщині.

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії на 11 лютого. Ліміти дозволяють застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого, столиця — 17 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

11 лютого ліміти дозволили застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень, проте вже 12 лютого "Укренерго" не надав обмежень для регіону.

Читайте також

Евакуація населення та підрив криги на Десні. Рятувальники продовжують локалізовувати затоплення

40 аварій за добу. З початку року у Києві відремонтовано понад тисячу тепломереж

Ретро-потяг УЗ вирушив у романтичну подорож Києвом на День закоханих

На початок