40 аварій за добу. З початку року у Києві відремонтовано понад тисячу тепломереж

40 аварій за добу. З початку року у Києві відремонтовано понад тисячу тепломереж

40 аварій за добу. З початку року у Києві відремонтовано понад тисячу тепломереж
. Фото: КМДА

Від початку опалювального сезону аварійні бригади "Київтеплоенерго" усунули понад 4 тисячі пошкоджень теплових мереж. З початку 2023 року — понад 1,3 тис. пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальне підприємство.

Зазначається, що терміни відновлення послуг із теплопостачання навіть при пошкодженнях магістральних трубопроводів тривали в середньому не довше доби.

"Наприклад, на усунення пошкодження магістрального трубопроводу на вулицях Малевича та Антоновича із витоком теплоносія на поверхню на початку лютого аварійникам знадобилась 21 година. В повному обсязі теплопостачання клієнтам було відновлено за 22,5 години",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації зауважили, що під час підготовки до найскладнішого опалювального сезону за часів незалежності України "Київтеплоенерго" укомплектувало три нові бригади. Таким чином, роботу київських тепломереж загальною протяжністю 2,7 тис. км зараз підтримують 38 ремонтно-аварійних бригад.

Наразі більше 300 працівників на чергуванні усувають в середньому 40 пошкоджень щодоби: локалізують витоки теплоносія, ремонтують пошкоджені ділянки, реагують на позаштатні ситуації внаслідок ракетних обстрілів та усунення їх наслідків тощо.

Потреби аварійників обслуговують майже 140 одиниць спецтехніки. Це автомобілі швидкого реагування з відповідним обладнанням, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо,— підсумували в КМДА.

Що відомо про відновлення тепломережі у Києві

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі міста. Гуманітарну допомогу надала польська компанія. Труби і комплектуючі виготовлені за найвищими європейськими стандартами якості та мають найнижчі показники тепловтрат, що дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі понад 30 років

Сполучені Штати Америки надають спецтехніку для полегшення роботи київських комунальників. Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" отримає 4 екскаватори та понад 130 генераторів

За сприяння USAID "Проєкт енергетичної безпеки" у Києві у 2022 році замінили 11 кілометрів тепломереж, пошкоджених унаслідок ракетних обстрілів. Для цього Уряд США передав труби та обладнання вартістю 1,3 млн доларів. Це дозволило відновити централізоване теплопостачання для понад 20 тисяч мешканців Києва.

Читайте також

Міські енергоефективні програми: про зміни й оновлення розповіли представникам ОСББ

Батарейки, термометри, лампи: киянам нагадали, як утилізувати небезпечні відходи

Лікарні Києва проводять операції з заміни суглобів за бюджетні кошти: кому можна звернутися

На початок