У Києві та області світло таки вимикатимуть: у яких районах

У Києві та області світло таки вимикатимуть: у яких районах

У Києві та області світло таки вимикатимуть: у яких районах
. Світло. Ілюстративне фото: Gettyimages

Хоча "Укренерго" не надав обмежень на 13 лютого для Києва та області, у деяких районах вимикатимуть світло за графіками. Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі та ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Дефіцит пропускної спроможності мереж зафіксували у частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського районах столиці. А також в частині Бучанського району на Київщині.

"Це означає, що пошкоджені через обстріли мережі НЕК Укренерго не можуть передавати електроенергію, яка в даний момент необхідна", — йдеться в повідомленні.

Наразі для цих районів застосовуються стабілізаційні відключення. Графіки у Києві можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень на сайті.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії на 11 лютого. Ліміти дозволяють застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого, столиця — 17 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

11 лютого ліміти дозволили застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень, проте вже 12 лютого "Укренерго" не надав обмежень для регіону.

Зранку 13 лютого ДТЕК повідомив, що у Києві,Київській, Одеській, Дніпропетровській, Закарпатській та Черкаській областях не відключатимуть світло.

Читайте також

В енергосистемі немає дефіциту — Укренерго

"Радіаційний шантаж має бути покараний": Зеленський закликав до санкцій проти атомної галузі Росії

На початок