Як навчити собаку виконувати команди. У Києві проведуть майстер-клас

Як навчити собаку виконувати команди. У Києві проведуть майстер-клас

Як навчити собаку виконувати команди. У Києві проведуть майстер-клас
. Фото: Суспільне

У Тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр" у неділю, 12 лютого, о 12 годині пройде безкоштовний майстер-клас "Основи навчання собак". Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

Зазначається, що господарям розкажуть і продемонструють, як правильно та результативно навчити тварину виконувати команди в різних ситуаціях. Також покажуть, як використовувати різноманітні інструменти, зокрема, смаколики, голос, різноманітне додаткове спорядження.

"У програмі також передбачені практичні заняття та відповіді на запитання учасників. Крім того, під час майстер-класу відбудеться розіграш трьох сертифікатів на індивідуальне заняття з кінологом",— йдеться у повідомленні.

Фахівці притулку нагадують, що на сторінці Facebook можна знайти інформацію про тварин і їхні фото. Бажаючі можуть поширити інформацію про собак і котів, яким потрібні родини, або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.

Майстер-клас "Основи навчання собак" проведе кінолог "Київської міської лікарні ветеринарної медицини" Владислав Плахтій. Приходити можна за адресою: проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон № 16.

Що відомо про тренінги та стерилізацію домашніх тварин у Києві

Лікарі комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" безплатно стерилізували домашніх тварин, власниками яких є люди пенсійного віку. Спочатку планувалось зробити 30 безплатних операцій, однак через значний попит на послугу, лікарі вирішили збільшити кількість стерилізацій.

Із 4 до 11 жовтня у клініках КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" безкоштовно стерилізували домашніх тварин. Скористатись пропозицією могли соціально-незахищені верстви населення. Акцію присвятили Всесвітньому дню захисту тварин.

У серпні у Києві в тимчасовому притулку для тварин, що розташований на території Національного комплексу "Експоцентр України", ветеринари провели безплатний тренінг з надання першої допомоги тваринам.

У Києві в парках проводили безкоштовні майстер-класи з адаптації тварин в умовах війни. На майданчиках вигулу тренуються з тваринами, а також діляться знаннями з їхніми власниками.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

Читайте також

У столиці у домашньої кішки виявили сказ

На Київщині виявили сказ у собаки. Де оголошено карантин

РФ атакувала Україну дронами і ракетами, ЄС підготував 10-й пакет санкцій проти Росії. 352 день війни. Онлайн

На початок