У Київській області добу не вимикатимуть світло

У Київській області добу не вимикатимуть світло

У Київській області добу не вимикатимуть світло
. Електроопора. Ілюстративне фото: УНІАН

Завтра, 10 лютого, у Київській області на добу скасують обмеження електропостачання. "Укренерго" буде проводити заміри потужності споживання електроенергії в регіоні для визначення актуальних показників. Про це повідомляє ДТЕК.

У зв'язку з цими перевірками не будуть застосовуватись стабілізаційні та екстрені відключення світла майже по всій Київській області.

Обмеження будуть діяти лише у трьох районах: Бучанському, Фастівському та Обухівському.

"Тут немає можливості постачати електроенергію у повному обсязі внаслідок значного пошкодження обладнання, через що у пікові години в цих районах можливі відключення світла згідно з графіком", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

Відучора, 8 лютого, були змінені ліміти споживання електроенергії. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області.

70% і 60% складають ліміти електроенергії у Києві та області відповідно. Такі обмеження надали фахівці "Укренерго" на 8 лютого. Це дозволяє працювати в межах стабілізаційних графіків.

Через погіршення погоди навантаження на енергосистему збільшиться, тому енергетики анонсують впровадження аварійних вимкнень світла у Києві та Київській області. Але на 7 лютого прогнозували стабілізаційні відключення світла.

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії для Києва і області на 6 лютого. Вони діють з 06:00 по 24:00.

Читайте також

Укренерго змінює ліміти. Коли у Києві та області світло не вимикатимуть

На початок