Ситуація зі світлом на Київщині: як діятимуть графіки 6 лютого

Ситуація зі світлом на Київщині: як діятимуть графіки 6 лютого

Ситуація зі світлом на Київщині: як діятимуть графіки 6 лютого
. Фото: ілюстративне, Pixabay

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії для Києва і області на 6 лютого. Вони діють з 06:00 по 24:00, у цей період застосовуються графіки стабілізаційних відключень.

Про це повідомили у компанії ДТЕК.

На 6 лютого ліміти споживання електроенергії для Києва передбачені в середньому на рівні 1152 МВт, для Київської області — 833 МВт. Такі обсяги покриють потребу Києва на 72%, регіону – на 59%, враховуючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру.

Графіки у столиці можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень тут.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

5 лютого очікувалось, що стабілізаційні відключення світла у столиці і області будуть діяти з другої половини дня. Однак через перевантаження мереж енергетикам довелося застосувати графіки відключень раніше.

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. Згодом регіон повернувся до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Читайте також

"Різких змін не буде": голова Комітету з питань енергетики про ситуацію з електропостачанням наступного тижня

"Укрпошта" видала перший мільйон LED-ламп у великих містах. Коли лампи повезуть у райцентри

На початок