Контроль екосистеми міста: у "Київ Цифровий" з‘явилася нова функція

Контроль екосистеми міста: у "Київ Цифровий" з‘явилася нова функція

Ексклюзивно
Контроль екосистеми міста: у "Київ Цифровий" з‘явилася нова функція
. Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

Користувачі додатку "Київ Цифровий" зможуть слідкувати за рівнем радіації в Києві та отримувати сповіщення у разі погіршення якості повітря. Для цього достатньо увімкнути їх в налаштуваннях, розповів Суспільному заступник голови КМДА з питань цифрового розвитку Петро Оленич.

"Ми плануємо забезпечити контроль екосистеми міста. Аміак, радіація, хімічна забрудненість, щоб ми чітко розуміли екологічну ситуацію в місті", — сказав Оленич.

За його словами, наразі основний моніторинг показує, що у місті хімічна ситуація в нормі.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електроні петиції.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту, також у застосунку можна підписувати електронні петиції.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

Мапа укриттів, електронні петиції, допомога армії. "Києву цифровому" виповнюється 2 роки

Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551

У "Київ Цифровий" хочуть змінити звук сповіщення відбою повітряної тривоги

На початок