У Києві змінять роботу вестибюлів однієї зі станцій метро. Де саме

У Києві змінять роботу вестибюлів однієї зі станцій метро. Де саме

У Києві змінять роботу вестибюлів однієї зі станцій метро. Де саме
. Фото:(ілюстративне) Getty Images

У суботу, 28 січня, на станції метро "Оболонь" відкриють вестибюль № 1 — у напрямку станції "Мінська". А вестибюль № 2 в напрямку станції "Почайна" буде зачинено. Про це повідомляє пресслужба КП "Київський метрополітен".

"Зміни в режимі роботи станції пов’язані з ремонтом підземних пішохідних переходів, що перебувають на балансі КП "ШЕУ" Оболонського району. Також під час закриття вестибюля № 2 замінять лінійку турнікетів",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нове обладнання приймає всі форми оплати проїзду, зокрема:

  • транспортну картку;
  • qr-квиток;
  • qr-код, згенерований у застосунку «Київ Цифровий»;
  • безконтактну банківську картку;
  • мобільний додаток ApplePay та Google Pay.

В метрополітені нагадують, що станція "Оболонь" працює для перевезень пасажирів із 05:29 до 21:29. Водночас як укриття станція працює цілодобово.

Що відомо про заміну і ремонт обладнання метро у Києві

Із 28 вересня на станції метро "Дружби народів" розпочався почерговий ремонт ескалаторів. Роботи триватимуть до 30 травня 2023 року. Планові капітальні ремонти ескалаторів проводять орієнтовно раз у 10-11 років після пробігу в 150 тисяч кілометрів. У рамках цих робіт обладнання повністю розбирається, проводиться заміна зношених запчастин та інші необхідні роботи.

У 2022 році нові турнікети у столичній підземці встановлено на станціях "Тараса Шевченка" та "Дружби народів". Загалом – у 21 вестибюлі 14 станцій столичної підземки.

У столиці на станції метро "Палац спорту" із 14 до 29 грудня фахівці комунального підприємства "Київський метрополітен" замінювали турнікети. Нові — прийматимуть усі види електронної оплати проїзду.

У київському метро 22 вересня відновив роботу у звичайному режимі пересадочний вузол "Золоті ворота" – "Театральна". Капітальний ремонт ескалаторів, який розпочали 2 червня, завершено.

На 19 станціях столичного метрополітену облаштовані точки з USB-зарядками, де можна підзарядити мобільні телефони та інші гаджети.

Європейський інвестиційний банк та Київ підписали меморандум про співпрацю у відновленні й модернізації транспортної інфраструктури міста. Йдеться про інвестиції на суму понад 450 млн євро, щоб допомогти Києву оновити рухомий склад метро та покласти край колишній залежності міста від постачання запчастин із Росії.

Читайте також

Монети та жіночі підбори. У київському метро розповіли, що зупиняло ескалатор

Київ повертається до стабілізаційних графіків

Проєкт "Єдині" реєструє охочих на десятий, ювілейний, курс української мови

На початок