В Києві затримали чоловіків, які продавали фейкові паспорти України

В Києві затримали чоловіків, які продавали фейкові паспорти України

В Києві затримали чоловіків, які продавали фейкові паспорти України
. Фото6 СБУ

СБУ затримала двох чоловіків, яких підозрюють у продажі іноземцям, зокрема, громадянам РФ, українських паспортів. За свої "послуги" зловмисники отримували по 10 тисяч доларів США. Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України.

Підозрювані представлялись співробітниками СБУ і допомагали іноземцям отримувати фейкові паспорти громадян України. Чоловіки обіцяли своїм клієнтам використати начебто власні зв'язки у правоохоронних органах.

Один із таких паспортів вони обіцяли громадянці РФ, яка має посвідку постійного проживання в Україні. Для переконливості жінці пред'явили фейкове посвідчення СБУ.

Зловмисників затримали під час отримання грошей на одній зі столичних АЗС. Під час обшуків у зловмисників вилучили фейкове службове посвідчення СБУ, формений одяг, зброю та наркотичні засоби.

10 тисяч за паспорт України. В Києві затримали чоловіків, які продавали фейкові паспорти
Фото: СБУ

За даними слідства, фігурантами виявились двоє киян, один з яких притягувався до кримінальної відповідальності за напад на поліцейського.

Наразі триває досудове слідство. Чоловікам загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомили в СБУ.

Що відомо

Служба безпеки України затримала учасників організованої групи, які налагодили механізм незаконної легалізації іноземців в Україні для подальшого переправлення до країн Євросоюзу.

СБУ затримала у Києві посадовця департаменту Державної служби з надзвичайних ситуацій, який вимагав 70 тисяч доларів за видачу дозвільної документації.

В Умані 12 вересня виявили 50-річного громадянина Ізраїлю із підробленим українським паспортом. За інформацією пресслужби, іноземець для перевірки пред’явив міграційникам паспорт громадянина України і посвідку на тимчасове проживання.

Читайте також

Сприяв незаконному відчуженню 30 соток землі. У Києві судитимуть землевпорядника

На початок