Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551

Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551

Доповнено
Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551
. Фото: УНІАН

У міському застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова функція. Відтепер у додатку можна створити заявку до контактного центру Києва 1551. Про це повідомив заступник голови КМДА з питань цифровізації Петро Оленич.

"Київ Цифровий" тепер інтегрований з контактними центром Києва 1551. Створити звернення в застосунку можна в розділі "Допомога". Отримуйте відповіді на будь-які питання про місто, повідомляйте про роботу комунальників та робіть Київ кращим!", — написав Оленич у Telegram.

Розділ можна знайти, натиснувши на фото профілю. Користувачі, які мають акаунт у застосунку 1551, зможуть одразу створити звернення. Не зареєстровані у 1551 користувачі автоматично перейдуть на екран завантаження застосунку, додали у КМДА.

У 1551 приймають заяви з питань житлово-комунального господарства, транспорту й доріг, благоустрою та інших питань, які потребують вирішення в місті. У КМДА нагадали що можна зареєструвати звернення за допомогою офіційного вебпорталу, мобільного застосунку "1551" або зателефонувати за номером 1551 – зі стаціонарного та мобільного.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електроні петиції.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту, також у застосунку можна підписувати електронні петиції.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

У "Київ Цифровий" стартувало нове опитування про українську мову

На початок