На туристично-культурному хабі Києва з'явились нові аудіогіди

На туристично-культурному хабі Києва з'явились нові аудіогіди

На туристично-культурному хабі Києва з'явились нові аудіогіди
. Фото: УНІАН

На порталі туристично-культурного хабу "Київ Цифровий" доступні нові аудіогіди. Про це повідомляє пресслужба Київської міськдержадміністрації.

Тут представлені 16 маршрутів з аудіосупроводом. Обрати один із них можна за посиланням.

Також можна дізнатися про туристичні локації, актуальні події та знайти іншу корисну інформацію: про туристично-інформаційні центри, 3D-тури містом, міський транспорт тощо.

Місія туристично-клультурного хабу — підвищити обізнаність слухачів про столицю та надати їм можливість ознайомитись із Києвом онлайн, зазначають у КМДА.

"Особливу увагу ми приділили інклюзивності цих прогулянок: розробили адаптивний інтерфейс до потреб людей з порушеннями зору, кожен охочий може "гуляти" такими маршрутами онлайн, а також усі маршрути доступні до прослуховування абсолютно безкоштовно", — поінформували у КМДА.

У відомстві додали, що туристично-культурний хаб Києва вже відвідало близько 400 тисяч користувачів з-понад 30 країн світу.

Що відомо про "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електроні петиції.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту, також у застосунку можна підписувати електронні петиції.

На порталі туристично-культурного хабу "Київ Цифровий" стали доступні 3D-тури будівлями, зруйнованими внаслідок російської агресії.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

У "Київ Цифровий" представили нових героїв доповненої реальності

На початок