Перейти до основного змісту
У Києві на деяких станціях метро не працюють турнікети. Яка причина

У Києві на деяких станціях метро не працюють турнікети. Яка причина

У Києві на деяких станціях метро не працюють турнікети. Яка причина
. Фото: КМДА

На деяких станціях метро у Києві лінійка турнікетів працює не в повному обсязі. Через те, що вночі 2 січня російські війська обстріляли енергетичну інфраструктуру столиці, у місті виникли перепади напруги і стався технічний збій у роботі автоматики. Як наслідок, станції київської підземки працюють лише з кількома турнікетами.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Фахівців вже працюють над оперативним відновленням роботи обладнання.

Станції, які працюють у звичайному режимі: "Героїв Дніпра", "Почайна", "Тараса Шевченка", "Контрактова площа", "Сирець", "Палац Спорту", "Кловська", "Дружби народів", "Видубичі", "Славутич", "Осокорки", "Позняки", "Харківська".

На інших станціях робота турнікетів обмежена. Розраховуватись усіма способами оплати можна й надалі.

Як повідомляють кореспонденти Суспільного, через обмежену роботу турнікетів на деяких станціях столичної підземки зранку виникли черги з пасажирів.

Натовп із пасажирів на станції метро "Теремки", що виник через збій у роботі турнікетів зранку 2 січня 2023 р.
Натовп із пасажирів на станції метро "Теремки", що виник через збій у роботі турнікетів зранку 2 січня 2023 р. Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Що відомо про роботу столичного метрополітену під час воєнного стану

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну станції київського метрополітену перейшли в режим укриття. Транспортних перевезень не здійснювалось.

Метрополітен столиці відновив перевезення пасажирів ранком 28 лютого. Потяги курсували без зупинки на станціях у центрі міста з інтервалом 40 хвилин.

У Києві з 21 квітня рух поїздів метро відновили до станції “Лісова”. Наприкінці квітня Київська міська державна адміністрація уточнила режим роботи метро під час повітряних тривог. Зокрема, із пересадочних вузлів відновили роботу “Золоті ворота” — “Театральна”; "Площа Льва Толстого” — “Палац спорту”. Без зупинки поїзди слідували повз станції: “Майдан Незалежності”; “Хрещатик”; “Кловська”.

З 16 травня у Києві відновлено електронну плату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як в метро, так і в наземному.

У червні у київському метрополітені інтервал руху скоротили до 4-5 хвилин у пікові години, у міжпікові – до 8-10 хвилин. Для пасажирів відкрили другі вестибюлі на станціях "Дарниця" та "Видубичі". На станціях "Осокорки" та "Лісова" роботу вестибюлів змінили. Без зупинки поїзди продовжили курсувати повз станції "Хрещатик", "Дніпро", "Гідропарк", "Майдан Незалежності".

16 грудня після атаки РФ через пошкодження енергетичної системи та аварійні відключення електроенергії у столиці не курсували поїзди метрополітену. Підземні станції працювали як укриття, а для пересування містом влада столиці збільшила кількість одиниць наземного громадського транспорту. Відновити рух потягів підземки вдалося наступного ранку, 17 грудня.

20 грудня у Києві для пасажирів відкрили дві станції столичного метрополітену — "Майдан Незалежності", "Хрещатик" і перехід між ними. На станції "Хрещатик" поки працюватиме на один вестибюль.

Читайте також

Вночі відбулася атака РФ на Київ, пошкоджені об'єкти енергетичної інфраструктури — Кличко

Топ дня

Вибір редакції

На початок