Храми Київської єпархії ПЦУ отримали генератори для пунктів обігріву при церквах

Храми Київської єпархії ПЦУ отримали генератори для пунктів обігріву при церквах

Храми Київської єпархії ПЦУ отримали генератори для пунктів обігріву при церквах
. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній передав понад 60 генераторів у храми Київщини, щоб священники могли проводити служби на свята в умовах блекауту, а прихожани могли зігрітися у церквах і соборах. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Передання енергообладнання відбулося в Бучі, у храмі Андрія Первозванного.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви разом з численним духовенством помолився за захисників Батьківщини та за всіх невинно вбитих і закатованих українців.

Митрополит Епіфаній у храмі Андрія Первозванного, Буча, 28.12.2022 р.
Митрополит Епіфаній у храмі Андрія Первозванного, Буча, 28.12.2022 р. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

Проєкт щодо забезпечення релігійних закладів електрогенераторами Київська єпархія ПЦУ втілює завдяки підтримці партнерів зі Словаччини.

"Попереду ще два місяці зими. Через терористичні атаки ворога цей період може бути важким. Тож друзі із Словаччини передали нам допомогу, щоб на випадок блекауту люди могли прийти до храму зігрітися, підзарядити свої телефони чи інші пристрої", — зазначив Митрополит Епіфаній.

Предстоятель ПЦУ і духовенство у храмі Андрія Первозванного, Буча, 28.12. 2022 р.
Предстоятель ПЦУ і духовенство у храмі Андрія Первозванного, Буча, 28.12. 2022 р. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

Що відомо про облаштування пунктів обігріву на Київщині

Православна церква України вирішила допомогти зі створенням "пунктів незламності" на Київщині. Можливість відкриття таких пунктів у храмах регіону обговорили Митрополит Епіфаній і очільник Київської ОВА Олексій Кулеба.

Станом на 27 грудня у Київській області діють 412 "пунктів незламності". Хоча деякі з них потребують дооблаштування, практично у кожному можна зігрітися, підключитися до Wi-fi та підзарядити телефон.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки громадян допоможуть виправити недоліки та поліпшити роботу таких об’єктів.

Читайте також

Ікони на ящиках з-під набоїв. У Києві презентували благодійну виставку

На початок