Коли і куди у Києві можна буде здати новорічну ялинку на утилізацію

Коли і куди у Києві можна буде здати новорічну ялинку на утилізацію

Коли і куди у Києві можна буде здати новорічну ялинку на утилізацію
. Фото ілюстративне: УНІАН

У Києві пункти утилізації новорічних ялинок працюватимуть із 4 до 31 січня включно. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що загалом в місті працюватимуть 17 пунктів: 11 відкриють у різних районах Києва і ще 6 — на територіях лісництв КП "Дарницьке ЛПГ" та КП "ЛПГ "Конча-Заспа".

"У пунктах утилізації хвойні дерева подрібнюють на щепу, яка використовується для мульчуванняМульчування — це прикривання поверхні ґрунту соломою, перегноєм, мульч-папером, галькою, щебенем, переробленими відходами з наданням їм магнітної сприйнятливості, тощо для захисту ґрунту від пересихання й перегрівання. Мульчування розглядається як спосіб поліпшення фізичних агрономічних властивостей ґрунтів та ефективності дії мінерального живлення сільськогосподарських рослин. лунок вічнозелених рослин: узимку мульчаМульча — це шар матеріалу, що наноситься на поверхню ґрунту. Причини застосування мульчі включають збереження вологи в ґрунті, покращення родючості та здоров’я ґрунту, зменшення росту бур’янів та покращення візуальної привабливості ділянки допомагає захистити ґрунт від промерзання, а в теплу пору року — зберегти водний баланс", — йдеться у повідомленні.

Ознайомитися з адресами пунктів утилізації ялинок можна за посиланням.

У Київській міськдержадміністрації нагадали, що у 2022 році кияни принесли на переробку 8,5 тисячі хвойних дерев.

Що відомо про продаж ялинок у Києві та області

Із 15 по 31 грудня на сезонних ярмарках у Києві продаватимуть натуральні хвойні дерева. Законність продажу ялинок та новорічних прикрас, зроблених із хвої, посилено контролюють інспектори з благоустрою.

Працівники Держекоінспекції влаштовують рейди по Києву, перевіряючи законність продажу новорічних дерев.

На Київщині з 5 грудня запрацювали офіційні ялинкові базари, а також близько 30 майданчиків для торгівлі новорічними ялинками у лісових господарствах області. Якщо не буде попиту на хвойні дерева, їх не рубатимуть. Середня ціна — 170 гривень.

Читайте також

У Києві оприскують хвойні дерева, аби захистити їх від крадіїв

Ялинки без документів: у Києві вилучили незаконні хвойні на понад 60 тисяч грн

Обстріл пологового в Херсоні, дефіцит електроенергії збільшився. 308 день війни. Онлайн

На початок