З 15 грудня у Києві запрацюють ялинкові ярмарки

Фото: Уніан

Із 15 по 31 грудня на сезонних ярмарках у Києві продаватимуть натуральні хвойні дерева. Про це повідомляє пресслужба Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації.

У Департаменті зазначають, що наразі створили перелік адрес, де облаштують сезонні ялинкові ярмарки. Там з 15 грудня можна буде придбати новорічні хвойні дерева.

Загалом планують створити 122 торговельних майданчика. Найбільше їх буде у Дарницькому та Подільському районах — 35 і 25 відповідно, найменше — у Печерському та Святошинському — по 3.

Місця розташування торговельних майданчиків у столиці можна дізнатись тут.

Пункти утилізації ялинок мають запрацювати у січні наступного року.

Що відомо

  • На Київщині з 5 грудня запрацювали офіційні ялинкові базари. Їх відкривають у лісових господарствах області або на спеціально організованих торгівельних майданчиках. Новорічні хвойні спеціально вирощують для продажу на окремих плантаціях. Середня ціна — 170 гривень.
  • У Православній Церкві України розповіли, що свято Миколая цьогоріч в Україні відзначатимуть, як і завжди, 19 грудня.
  • Попри кілька петицій щодо недоречності святкових заходів в умовах війни, у Києві все ж таки встановлять головну новорічну ялинку країни. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
  • Головна ялинка країни цього року буде штучною, висотою 12 метрів, прикрашена енергозберігаючими гірляндами, які світитимуться від генератора. За традицією, її розмістять на Софійській площі у Києві.

Читайте також

У Києві з'явилася мінікопія головної ялинки країни

25 грудня чи 7 січня: коли відзначати Різдво

Різдво не спинити: якою буде "Зимова Країна на ВДНГ"