Вулицями Ірпеня курсуватиме "автобус незламності"

Вулицями Ірпеня курсуватиме "автобус незламності"

Вулицями Ірпеня курсуватиме "автобус незламності"
. Фото: Олександр Маркушин / Telegram

З четверга, 22 грудня, різними мікрорайонами Ірпеня курсуватиме мобільний пункт обігріву — автобус, де містяни можуть зігрітися і підзарядити гаджети. Транспорт надала місту єврейська релігійна громада. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.

За його словами, автобус для Ірпеня надали головний рабин Синагоги Бродського у Києві та керівник Всеукраїнського конгресу юдейських хасидських релігійних громад Моше Реувен Азман.

Представники єврейської релігійної громади демонструють Олександру Маркушину автобус, який слугуватиме пунктом обігріву для ірпінців
Представники єврейської релігійної громади демонструють Олександру Маркушину автобус, який слугуватиме пунктом обігріву для ірпінців. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Олександр Маркушин повідомив, що невдовзі для ірпінців опублікують маршрут і графік зупинок автобуса, який слугуватиме пунктом обігріву. Наразі фургон зупинився поруч із парком Незнайки.

Облаштування фургона, який курсуватиме як мобільний пункт обігріву
Облаштування фургона, який курсуватиме як мобільний пункт обігріву. Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Ірпінський мер додав, що за участі представників юдейської громади в Ірпені запалили ханукію — підсвічник, на якому запалюють свічки з нагоди свята Хануки.

Запалювання свічок з нагоди свята Ханука відбулося сьогодні, 22 грудня, і в Бучі, на Київській площі біля головної ялинки. Туди ж перемістився і мобільний пункт обігріву. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Фургон працює на вулиці Яблунській, 15, щоб підтримати мешканців мікрорайону Склозавод. У мобільному центрі обігріву пригощають гарячим чаєм і солодощами, також можна скористатися павербанками для зарядки пристроїв.

Що відомо про пункти обігріву в Ірпені

Нині в Ірпені працюють 6 цілодобових "пунктів незламності". Ще 4 пункти обігріву функціонують на території ірпінської громади. Їх адреси та розміщення інших важливих об’єктів в умовах надзвичайної ситуації нанесли на мапу спеціально створеного сайту.

В ірпінських "пунктах незламності" працюватимуть медичні бригади. Відвідувачі можуть проконсультуватися у фахових лікарів, виміряти тиск, сатурацію. Чергування медиків організували за ініціативи міського голови і завдяки співпраці з працівниками місцевих медзакладів.

Зоозахисники відкрили в Ірпені "пункт незламності" для тварин.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Читайте також

У центрі Києва відкрився "пункт незламності" від посольства Ізраїлю

На початок