Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки громадян допоможуть виправити недоліки та поліпшити роботу таких об’єктів. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.
Для внесення пропозицій щодо роботи "пунктів незламності" необхідно заповнити спеціальну гугл-форму чи зателефонувати на "гарячу лінію" Київської ОВА за телефоном — (044) 363 07 34.
Також на кожній локації розміщено QR-код, за яким можна отримати форму для зворотного зв'язку.
У КОВА поінформували, що у Київській області нині функціонують понад 400 пунктів незламності. Вони розташовані в усіх громадах регіону. Кількість таких об’єктів постійно збільшується.
Пункти облаштовують в адміністративних будівлях, закладах освіти, бізнесу (АЗС, аптеки, магазини), наметах ДСНС, модульних спорудах.
Про найближчі адреси можна дізнатися на офіційних сторінках органів влади та на сайті "Пункти незламності".
Що відомо про "пункти незламності" у Київській області
- Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності". "Пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.
- Станом на 24 листопада на Київщині відкрились 259 пунктів. "Поки енергетики працюють над відновленням електропостачання, жителі області приходять, щоб зігрітися, підключитися до Wi-fi та підзарядити телефони", — зазначив голова КОВА Олексій Кулеба.
- Питання розгортання "пунктів незламності" на Київщині є важливим і перебуває на особистому контролі голови обласної військової адміністрації Олексія Кулеби. Про це 30 листопада розповів очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. На кінець листопада по області було визначено 305 таких пунктів.
- Для захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій у Києві також створюються "пункти незламності". Місце їх розташування можна дізнатися в районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або ж на спеціально створеному сайті.
Читайте також