Київській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 208 млн грн

Київській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 208 млн грн

Київській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 208 млн грн
. Фото: Уніан (ілюстративне)

Прокуратура у судовому порядку повернула столичній громаді земельну ділянку у Дарницькому районі вартістю понад 208 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що товариство у серпні 2012 року отримало в оренду на 10 років земельну ділянку площею понад 4 га на вул. Ревуцького для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового паркінгу з приміщеннями торговельно-офісного та соціально-побутового призначення.

"Разом з тим, у порушення норм законодавства та всупереч умов договору товариство не приступило до забудови спірної земельної ділянки та використовує її не за цільовим призначенням, а в комерційних цілях — для розташування платної автостоянки",— йдеться у повідомленні.

Київській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 208 млн грн
Земельна ділянка площею 4 га у Дарницькому районі повернулася до громади Києва Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Оскільки будівництво паркінгів у житлових масивах та біля транспортних пересадочних вузлів сприяє збільшенню пропускної здатності існуючої дорожньо-транспортної мережі, а орендар не виконав усмов договору, то суд зобов’язав відповідача повернути земельну ділянку площею 4 га територіальній громаді міста.

Що відомо

  • Землю у Київському регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава" звільнять від самовільної забудови. Господарський суд Києва задовольнив позов в інтересах столичної громади.
  • Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський. Прокурори встановили, що земельна ділянка вартістю 16,5 млн грн знаходиться в межах регіонального ландшафтного парку "Дніпровські острови"
  • На початку жовтня цього року Господарський суд Києва розірвав договір оренди та зобов’язав товариство повернути місту земельну ділянку на Оболоні площею понад пів гектара та вартістю 24 мільйони гривень.
  • Територіальній громаді столиці повернуто земельну ділянку площею 1,13 га вартістю понад 110 млн грн, що розташована на проспекті Соборності у Дніпровському районі міста Києва.

Читайте також

Незаконний продаж держмайна на 25 млрд грн: СБУ викрила посадовця Федерації профспілок

На Київщині розчищають дороги після снігопаду. Працює 135 одиниць техніки

Майже 200 одиниць спецтехніки долає ожеледицю у Києві

Енергетичний "Рамштайн", ЄС запровадив санкції щодо Ірану за постачання дронів Росії. 293 день війни. Онлайн

На початок