Київ розгортає "Пункти незламності"

Київ розгортає "Пункти незламності"

Київ розгортає "Пункти незламності"
. Фото: Кирило Тимошенко/Telegram

Для захисту цивільного населення під час надзвичайних ситуацій у Києві створюються "Пункти незламності". Місце їх розташування можна дізнатися в районних військових адміністраціях, органах місцевого самоврядування або ж на спеціально створеному сайті за посиланням, інформує Київська міська військова адміністрація.

Як зазначається у повідомленні, у багатомільйонній столиці невдовзі запрацюють близько пів тисячі таких об’єктів. Залежно від умов, один "Пункт незламності" зможе одночасно прийняти від 40 до 500 людей без обмеження часу перебування.

Усі такі об’єкти будуть забезпечені електрикою, теплом, водою, мобільним зв’язком, інтернетом, першою медичною допомогою, кімнатами "матері та дитини".

Військове керівництво міста закликає бізнес долучатися до ініціативи і створювати на базі своїх закладів пункти обігріву. Це дозволить більшій кількості мешканців отримати захист в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Що відомо

  • 23 листопада Росія завдала чергового масованого удару по інфраструктурі України. Без світла опинилася більша частина країни.
  • Загалом по Україні через російську атаку загинули шестеро людей, ще 36 — отримали поранення. За словами очільника Нацполіції Олександра Клименка, влучання ракет відбулося в 16 об'єктів по країні.
  • Через російські ракетні удари в усьому Києві 23 листопада було припинене постачання води.

Читайте також

Пункти незламності: як знайти найближче місце зі зв'язком та світлом

На початок