У Києві та області розгортають "Пункти незламності"

У Києві та області розгортають "Пункти незламності"

У Києві та області розгортають "Пункти незламності"
. Фото: КМДА

У Києві та області розгортають “Пункти незламності”, куди громадяни зможуть прийти на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії. Про це повідомляється на сайті nezlamnist.gov.ua.

У таких пунктах є всі базові послуги: електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Послуги надаються безкоштовно і цілодобово.

Адреси усіх "Пунктів незламності" можна знайти за посиланням.

Комплектування та функціонування “Пунктів незламності” здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Авторка: Олена Фріз

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 22 листопада повідомив про розгортання понад чотирьох тисяч "Пунктів незламності" по всій країні на випадок нових російських масованих обстрілів та серйозних проблем з енергопостачанням.
  • 21 листопада на Київщині у тестовому режимі запрацювали перші пункти обігріву. Поступово їх відкриватимуть у всіх громадах області.
  • На Київщині підготували 754 пункти обігріву. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення.
  • З'явилася інтерактивна карта пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.
  • У кожному районі Києва підготують в середньому по 100 пунктів обігріву, які працюватимуть у випадку надзвичайних ситуацій узимку.

Читайте також

Для ірпінців, що втратили житло, зведуть будинок за інноваційною технологією

На початок