У Києві пропонують зменшити швидкість автомобілів під час відключення світла

У Києві пропонують зменшити швидкість автомобілів під час відключення світла

У Києві пропонують зменшити швидкість автомобілів під час відключення світла
. Суспільне

У Києві пропонують зменшити швидкість автомобілів до 30 км/год на час, коли відключають електрику. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Автор петиції Павло Постоєнко просить Київраду звернутися до парламенту з пропозицією щодо зменшення швидкості автомобілів до 30 км/год у темну пору року та під час відключення світла.

"З метою збереження життя та здоров'я громадян України під час їх перебування на вулицях міста Києва, особливо в зоні руху автотранспорту, в темну пору доби, під час вимкнення світла Київська міська рада зобов'язана звернутися до парламенту як законодавчого органу з вимогою внести зміни до існуючих Правил дорожнього руху в частині, що зобов'язує водіїв зменшити швидкість в межах населених пунктів до 30 км/год", — йдеться в петиції.

Щоб депутати Київради розглянули пропозицію, потрібно 6000 голосів. Наразі петицію підписали понад 200 людей.

Що відомо

  • На сайті Київради з'явилася петиція, в якій просять не вимикати вечорами світлофори на пішохідних переходах.
  • На дорогах Київщини почастішали аварії у темну пору доби. Причина — неосвітлені траси, порушення правил дорожнього руху і відсутність хоча б якихось світлових елементів у пішоходів.
  • Поліція закликає людей використовувати світловідбивні елементи в одязі, щоб їх було помітно в темну пору. Така необхідність пов'язана з обмеженням вуличного освітлення через економію електроенергії.

Читайте також

Відключення вуличного освітлення і непрацюючі світлофори: як пішоходам убезпечити себе

На Київщині діють графіки, але є аварійні відключення через негоду

На початок