Вибухи у Києві: одна людина загинула

Вибухи у Києві: одна людина загинула

Доповнено
Вибухи у Києві: одна людина загинула
. Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

У Печерському районі Києва в одному з будинків, куди влучила російська ракета, виявили тіло загиблої людини. Рятувальники продовжують працювати на місці. Про це повідомив столичний мер Віталій Кличко.

У вівторок, 15 листопада, у Печерському районі Києва уламки збитих російських ракет влучили у два житлових будинки, також падіння уламків зафіксували в Оболонському районі — влучили у закинуті будівлі, повідомив Суспільному пресофіцер ДСНС Києва Олександр Макушенко.

Вибухи у Києві. Що відомо
Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

На місці влучання ведуться пошуково-рятувальні роботи. Ухвалюють рішення щодо відселення мешканців, сказав начальник КМВА Сергій Попко.

Вибухи у Києві. Що відомо
Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

"Десь о 15.00 ми чули 2 вибухи, один — дуже гучний, коли в дом влетіло, таке зарево було велике, спалах. Ми тоді зібралися і вибігли. Ми чули гучний був вибух і потім такий більш тихий. То ми подумали, що це взагалі десь поруч. Тобто, може другий вибух це і був інший будинок. У під'їзді (нашого будинку) почули дим, запах пішов у квартиру. Ми живемо на четвертому поверсі, то це получається під нами. Скільки горіло квартир, не знаю. Кажуть, що другий і третій поверх є руйнування. Чи виносили поранених — не бачила", — розповіла Суспільному свідок Світлана.

Вибухи у Києві. Що відомо
Люди евакуюються з будинку під час масованого російського обстрілу, Київ, 15 листопада 2022 року. Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

Що відомо

  • Через російські ракетні обстріли "Укренерго" розпорядилося розпочати екстрені відключення світла у Києві та області. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють. У Києві, попередньо, щонайменше половина споживачів наразі без світла, повідомив столичний мер Віталій Кличко.

Читайте також

Палаючий осколок за вікном. Репортаж з будинку Києві, куди влучили рештки російської ракети

Виступ Зеленського на G20, підготовка Сил оборони до можливого вторгнення з Білорусі. 265 день війни. Онлайн

На початок