Асоціація міст та Міністерство ветеранів підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів

Асоціація міст та Міністерство ветеранів підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів

Асоціація міст та Міністерство ветеранів підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів
. КМДА

В Україні має бути посилено соціальний захист і підтримка ветеранів російсько-української війни, а у кожній громаді мають бути створені центри підтримки. Це передбачає Меморандум про співпрацю, що його підписали голова Асоціації міст і мер Києва Віталій Кличко та міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Про це повідомляє КМДА.

Зазначається, що задокументована співпраця спрямована на надання соціального захисту, забезпечення соціальної та професійної адаптації, а також надання психологічної підтримки ветеранам.

У Києві підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів війни
Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна та мер Києва Віталій Кличко підписують меморандум щодо посилення соціального захисту ветеранів війни.

"Сьогодні, під час повномасштабної війни Росії проти України, одним із пріоритетів державної та місцевої політики повинні бути допомога нашим захисникам не тільки на фронті, а й у цивільному житті. Соціальний захист ветеранів війни та їх адаптація в суспільстві важливі не тільки для самих ветеранів. Це важливо для їхніх сімей, рідних, для всієї громади та країни. Адже всі воїни повинні знати, що не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами", – прокоментував Віталій Кличко під час підписання Меморандуму.

У Києві підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів війни
У Києві підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів війни. КМДА

Київський міський голова нагадав, що у столиці Міський центр допомоги ветеранам відкрили ще у 2017 році. Даний центр забезпечує соціальну адаптацію ветеранів та допомагає вирішити питання в органах влади.

"Робота центру сьогодні є дуже потрібною. І я б хотів, щоб такі центри були в кожній громаді. Але ми розуміємо, що робота з ветеранами – це не тільки робота громади, місцевої влади. Це – робота всієї держави. І від того, як буде налагоджена взаємодія між державою та органами місцевого самоврядування з питань захисту ветеранів війни, залежатиме і якість життя ветеранів та їх сімей", – зазначив Віталій Кличко.

Суспільне звернулося із запитом до Міністерства у справах ветеранів щодо того, які саме заходи планується запровадити для посилення підтримки і соціального захисту ветеранів російсько-української війни.

Що відомо

  • В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.
  • До одного мільйона гривень на розвиток власної справи – “Український ветеранський фонд” запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

Читайте також:

"З окопів одразу на змагання": ветерани з Чернігівщини здобули 11 медалей на "Іграх Воїнів" у США

На початок