У Києві створять водні сади у чашах

У Києві створять водні сади у чашах

У Києві створять водні сади у чашах
. Фото: КП "Плесо" / Facebook

У столиці комунальне підприємство "Плесо" планує створити ставки у керамічних чашах. Вже є два пілотних ставки з рослинністю у чашах. Вони утворюють самостійну екосистему. Про це повідомляють у "Плесо".

"Навіщо це? По-перше, це красиво. Але також вода відповідає за поліпшення мікроклімату та охолодження в містах. Тому цей тип екосистеми підвищує вологість повітря та природне біорізноманіття", — стверджують у підприємстві.

У Києві створять водні сади у чашах
Фото: КП "Плесо" / Facebook

Зазначається, що це лише початок дослідження проєктування міського мікроклімату та синьо-зеленої інфраструктури нашого міста.

"У час коли ворог знищує наші заповідники, спалює наші поля, краде нашу воду, ми будемо саджати більше! „Водні сади“ — це про основи гідробіології у міському середовищі", — кажуть у «Плесі».

У Києві створять водні сади у чашах
Фото: КП "Плесо" / Facebook

У підприємстві додають, що міські ставки у керамічних чашах були дуже популярні на вулицях Варшави у 1960–1970 роках.

Що відомо

  • У Києві 10 серпня у внутрішньому дворику мерії по вулиці Хрещатик, 36 висадили 20 паростків винограду в межах вертикального озеленення міста.
  • У Дарницькому районі Києва розпочали вертикальне озеленення фасадів будівель у межах еко-ініціативи "Місто живих стін". Тут планують висадити 50 паростків винограду "Вічі".
  • До Дня Незалежності у Києві створили понад 10 квіткових інсталяцій, які присвячені Україні та бійцям Збройних Сил України.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 177. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок