У Києві почали реконструкцію пошкоджених війною будинків – КМДА

У Києві почали реконструкцію пошкоджених війною будинків – КМДА

У Києві почали реконструкцію пошкоджених війною будинків – КМДА
. Фото: КМДА

Реконструкцію пошкоджених через обстріли будинків планують завершити до опалювального сезону. На це виділено 800 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

31 травня Уряд схвалив постанову про виділення Києву на реконструкцію пошкоджених споруд 200 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету. Ще 600 мільйонів місто виділяє з резервного фонду міського бюджету та з фондів капітального будівництва.

У Києві пошкоджено 390 об'єктів, з них половина – це житлові будинки. 11 споруд мають серйозні пошкодження, у решти – через обстріли здебільшого повибивало скло, розповів в ефірі загальнонаціонального телемарафону перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"У нас є декілька будинків складних, там буде серйозна реконструкція цих будинків, але фахівці запевняють, що при плановій роботі все можна завершити до середини осені. Якщо потрібне буде відселення з тих будинків, в яких будемо проводити роботи, будемо індивідуально з кожним вирішувати це питання. Але разом з тим ми налаштовані, щоб до середини осені завершити усі відновлювальні роботи: і по житловому фонду, а також по школах, садочках, закладах культури, соціальної сфери тощо", – зауважив Поворозник.

Що відомо

  • У Києві переглянуть будівельні норми через війну. Кожен будинок повинен мати укриття, повідомляє КМДА.
  • у Київській області зафіксовані руйнування у 46 з 69 територіальних громад. Внаслідок вторгнення військ Росії в області пошкоджено понад 4500 приватних та багатоповерхових житлових будинків, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.
  • Вторгнення Росії в Україну вже завдало цивільній інфраструктурі збитків на понад 90 мільярдів доларів.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 99. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок