Жовтий рівень небезпечності. Погода на Кіровоградщині

Жовтий рівень небезпечності. Погода на Кіровоградщині

Жовтий рівень небезпечності. Погода на Кіровоградщині
. pixabay.com

На території Кропивницького та Кіровоградської області прогнозують сніг, налипання мокрого снігу, ожеледицю. Про це розповіла працівниця обласного центру з гідрометеорології Валентина Лазарева. Така погода відповідає першому (жовтому – ред.) рівню гідрометеорологічної небезпечності.

27 січня в області прогнозують хмарну погоду. Вночі – сніг, вдень – значні опади, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 9-14 метрів за секунду. Температура вночі та вдень коливатиметься від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. В обласному центрі температура вночі та вдень коливатиметься від 1 градуса морозу до 1 градуса тепла.

28 січня прогнозують хмарність, помірні опади, вночі місцями значні. Місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 9-14 метрів за секунду. Температура вночі – від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, вдень – від 1 градуса морозу до 4 градусів тепла.

29 січня – хмарно, невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 метрів за секунду. Температура вночі – 1-6 градусів морозу, вдень – від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

30-31 січня – невеликий сніг. Температура вночі – 3-8 градусів морозу, вдень – від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла.

Що відомо

Через погоду більше 200 населених пунктів в Україні залишилися без світла — ДСНС.

Читайте також

  • Інспектори рибоохорони штрафували кропивничан, які ловили рибу в зимувальних ямах.
  • У Бірківському лісництві сушать дві тонни шишок.
На початок