В селі на Кіровоградщині відкрили притулок для тварин

В селі на Кіровоградщині відкрили притулок для тварин

В селі на Кіровоградщині відкрили притулок для тварин
. Суспільне: Кропивницький

В селі Першотравневе Долинського району Кіровоградської області відкрили притулок для тварин. Вольєри облаштували у колишньому корівнику, – розповів Суспільному Долинський міський голова Євген Звіздовський.

14 собак та 22 котів живуть у притулку для тварин "Хатіко". Приміщення для притулку безкоштовно надав місцевий фермер. Тварин сюди привезли з вулиць Долинської.

Котів та собак оглянув ветеринар. Їм зроблять щеплення та простерилізують, каже міський голова Долинської.“Була проблема, що багато собак і котів, як у приватному секторі так і на мікрорайонах. На вулиці холодно і придумали всіх звозити сюди. Тут ми встановили вікна, ворота і поставили бокси”.

Притулок створили за місяць. За словами міського голови, з бюджету грошей не брали. Це гроші благодійників та його особисті. “Благодійні 10 тисяч гривень і 200 тисяч мої власні. Вікна, буржуйки, каркаси , сітка – оце все коштує майже 200 тисяч гривень”.

Коли добудують всі вольєри, у притулку зможуть жити пів тисячі тварин, каже Євген Звіздовський. “Потім зробимо перегородку і коти будуть в одній частині, а собаки в іншій”.

В селі на Кіровоградщині відкрили притулок для тварин
Суспільне: Кропивницький

Розповідає, чим годують тварин. “Цікава вийшла ситуація з кормами. У нас багато шкіл і садочків. Ми всі відходи збираємо і привозимо сюди. Єдине докуповуємо сухий корм і будемо оплачувати ветеринарні послуги”.

Котів та собак з притулку фотографуватимуть, світлини викладатимуть у соцмережі. Так шукатимуть господарів.

Читайте також

На початок