У Кропивницькому збирають гроші на лікування срібному призеру Олімпійських ігор

У Кропивницькому збирають гроші на лікування срібному призеру Олімпійських ігор

У Кропивницькому збирають гроші на лікування срібному призеру Олімпійських ігор
. Суспільне: Кропивницький

У кропивницькій спортшколі влаштували акцію зі збору грошей для срібного призера Олімпійських ігор Руслана Мезенцева. Гроші потрібні на операцію гімнаста,– розповіла Суспільному заступниця директора спортшколи Наталія Чумаченко. Учасників акції було десятеро.

Акцію організували у спортшколі олімпійського резерву, де в 1990 році починав тренуватись Руслан Мезенцев, – розповів його колега Олександр Симоненко. “Разом з Русланом виступали на Олімпійських іграх і представляли Україну та Кіровоградщину в Сіднеї, де ми здобули для нашої України 2 медалі, Руслан з гімнастики спортивної, я з велоспорту. Такі моменти в житті неможливо забути”.

На акцію прийшли тренери, які знають Руслана Мезенцева. “25 років, як ми познайомилися, тому я пришов його підтримати. Руслан дуже багато зробив для нашої країни, але спорт професійний, на жаль, тут бувають травми”,- розповів учасник акції Юрій Симоненко.

Руслан Мезенцев розповів, на Олімпійських іграх у Сіднеї, у 2000 році, виступав із переламаною кистю. “Тоді була проблема із кистьовим суглобом, з плечима тоді все ще було гаразд. Це десь через 2 роки виникло, почало боліти плече. Підготовка під великими навантаженнями, як правило, приводить до погіршення ситуації, і вже після чемпіонату світу 2003 року мені довелося прооперувати перше плече”.

Каже, через травми 15 років тому закінчив спортивну кар’єру. На плечах йому зробили 5 операцій. Останню – торік (2020 року – ред.) у грудні в Києві. На операцію витратив власні гроші, допомогла сестра. “Операція обійшлася 38 тисяч гривень. Післяопераційне лікування приблизно 5 тисяч гривень”.

Нині Руслану Мезенцеву 39 років. Крім олімпійської стипендії у майже 8 тисяч гривень, інших доходів немає. Каже, через травми півтора роки не може працювати тренером з гімнастики.

На операцію на плечі потрібно понад 40 тисяч гривень. Оперуватимуть його за три місяці у Києві в науково-дослідному інституті ортопедії та травматології.

Лікар науково-дослідного інституту ортопедії та травматології Володимир Лєсков, розповів, якщо не робити операцію – це може привести до інвалідності.

Акція на підтримку Руслана Мезенцева триватиме у спортивній школі місяць.

Читайте також

На початок