На засідання суду в справі вбивства Діани Хріненко не прийшли свідки

На засідання суду в справі вбивства Діани Хріненко не прийшли свідки

На засідання суду в справі вбивства Діани Хріненко не прийшли свідки
. Суспільне: Кропивницький

На засідання суду у справі вбивства Діани Хріненко із Суботців Знам'янського району, який триває майже рік у Кіровському районному суді Кропивницького, не з’явились свідки. Їх викликають на засідання з жовтня.

"Маємо те, що маємо. Немає свідків. У результаті привітались, пересвідчились, що всі живі-здорові, і на тому все", – сказав суддя Олександр Куценко.

Представник Олени Хріненко через технічні проблеми на відеозв'язок вийти не зміг. "Не зміг вийти на зв'язок через відеоконференцію з Солом'янського суду, бо там немає світла. Тому просила про перенесення засідання, – сказала вона, – буде відеоконференція, але в іншому режимі. Не з суду, а так як змінене законодавство через коронавірус, він може з дому чи офісу працювати з нами".

Перед початком засідання об 11-й годині біля суду зібрались вісім родичів та друзів Діани Хріненко, вони тримали плакат з написом "Вимагаємо по життєве вбивці". Ветеран Антитерористичної операції Сергій Тимченко сказав, що прийшов підтримати родину вбитої дівчини: "Вимагаємо максимально строгого покарання вбивці. Несправедливо затягуються суди, так не повинно бути".

На засідання суду по справі вбивства Діани Хріненко не з’явились свідки
Суспільне: Кропивницький

Наступне засідання суду відбудеться 11 січня.

Що відомо

  • Діана Хріненко зникла позаминулого року 24 серпня. Вона пішла на святкування Дня Незалежності, додому не повеpнулась. Пошуки школярки тривали півроку. Торік у березні за 12 кілометрів від Суботців знайшли рештки тіла людини та фрагменти одягу. Те, що вони належать Діані, підтвердили три експертизи.
  • Підозрюваного у вбивстві дівчини затримали у серпні у Польщі. Це 28-річний житель сусіднього села Новотрепівка.
  • 15 травня обрали склад суду присяжних, який судитиме підозрюваного у вбивстві та зґвалтуванні 16-річної школярки.
На початок