На війні загинули Роман Птиченко та Василь Ільків з Кіровоградщини

На війні загинули Роман Птиченко та Василь Ільків з Кіровоградщини

Роман Птиченко та Василь Ільків
Роман Птиченко та Василь Ільків. Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули Роман Птиченко з Завалівської громади та Василь Ільків з Новгородківської громади Кіровоградської області.

9 червня 2024 року біля населених пунктів Середнє та Шандриголове Краматорського району Донецької області загинув житель селища Завалля Роман Птиченко. Про це повідомили на Facebook-сторінці громади. Він народився 28 травня 1969 року. До війська його призвали 31 січня 2023 року. Він служив у званні молодшого сержанта військової частини А7689 командиром відділення технічного обслуговування бронетанкової техніки. Про час зустрічі воїна, панахиди та прощальної церемонії повідомлять на сторінці громади.

16 червня у Новгородці попрощались з Василем Ільківим. Про це повідомили Facebook-сторінці громади. У храмі Святої Трійці відбувся молебень за загиблим. Звідти його провели "живим коридором пошани" до кладовища. Василь народився 2 лютого 1998 року. Служив командиром гармати самохідного артилерійського взводу. Загинув 12 червня 2024 року на Харківщині.

На початок