Правила, безпека та відповідальність: чи штрафують у Кропивницькому водіїв електросамокатів за порушення правил

Правила, безпека та відповідальність: чи штрафують у Кропивницькому водіїв електросамокатів за порушення правил

Ексклюзивно

Понад рік тому електросамокати, гіроскутери та моноколеса в Україні прирівняли до транспортних засобів. Відповідний закон у березні 2023 року підписав президент. До цього в українському законодавстві та правилах дорожнього руху власники малих електричних засобів пересування вважалися пішоходами. За понад рік після підписання закону окремих правил дорожнього руху, наприклад, для водіїв електросамокатів немає. Про безпеку, правила їзди та відповідальність — у спеціальному репортажі Суспільного.

Окремо аварії за участю електросамокатів в Кіровоградській області почали рахувати з травня цього року. Поки інформації про такі випадки немає, сказав Суспільному речник патрульної поліції області Дмитро Поперешняк.

Те, що електросамокати прирівняли до транспортних засобів – це перший крок до врегулювання руху електротранспорту, вважає директор автошколи Олег Тарасенко.

“Більш потужні самокати, понад 4 кВт будуть рахуватись, як мопед. Менші до велосипедів”.

Сказав, нині проходження обов’язкового навчання для водіїв електросамокатів в Україні не передбачається законом.

“Більшість тих хто керує самокатом не дотримуються правил повороту, їдуть так, як їм зручно їхати. Не дивляться на світлофори, бо рахують світлофор не для самокатів”.

Зі слів директора автошколи, керманичі електросамокатів не повинні порушувати загальні правила дорожнього руху, яких мають дотримуватися усі учасники.

“Найбільше їздять неповнолітні, які не досягли того віку, коли потрібно іти в автошколу або самостійно навчатися правилам дорожнього руху. Ці діти користуються час від часу дорогами загального користування, не знаючи правил дорожнього руху, не знаючи, як правильно використовувати смуги руху, як зробити поворот, часто створюють аварійні ситуації. Що стосується дітей неповнолітніх, то тут відповідатимуть згідно чинного законодавства їхні батьки”.

Нині, говорить, до водіїв електросамокатів можуть застосувати правила, які діють для автомобілів та мотоциклістів.

“Повині знати і знаки, і розмітку, і правила поведінки на дорозі. Вони не притримуються швидкісних режимів, це стосується молоді, яка їздить по пішохідним доріжкам, не дивлячись ні на що. Повинні завчасно подавати вказівники при поворотах на ліво, на право. Треба вивчати жести, щоб водій розумів, що зраз буде, якийсь маневр. У них повинні працювати світлові габарити. Попереду ліхтар, а позаду стоп сигнал. Контролю за технічним станом цих заcобів поки не існує”.

Водій електросамоката Владислав Журавльов має досвід водіння автомобілем 11 років, електросамокатом їздить три роки.

“Самокат дає більшу гнучкість, тут ти на самокаті, тут — пішохід, можеш перейти і знову стати на самокат. Я водій і автомобільного транспорту, є досвід і на скутерах, і на мотоциклі, правила знаю намагаюсь дотримуватись”.

Назвав недоліки їзди на електросамокаті.

“Мені, як водію на скутері не вистачає поворотників. Якщо на велосипеді я можу рукою показати куди повертатиму, то тут знімати руку з керма небезпечно, намагаюсь, хоч головою показувати”.

Водій автомобіля Микола Іванець вважає, водії самокатів повинні їздити у шоломах.

“Наприклад у Європі вони їздять тільки в шоломах. Також їм треба правила дорожнього руху вчити, якщо покажчиків повороту немає рукою показувати. Бо на перехресті, не зрозуміло куди вони їдуть”.

У парку Перемоги в Кропивницькому можна взяти електросамокати на прокат. Власник Анатолій Гаврилов розповів, тут працюють, як атракціон. Перед тим, як дати людині самокат проводять інструктаж, дозволяють їздити дітям, які дістають до кнопок керування і вміють їздити на велосипеді.

“Самокати їздять тільки по парку. У нас максимальна швидкість 18 кілометрів, це найкраща швидкість, щоб можна було з самокатом впоратись. Ті самокати, які їздять по місту, вони більш небезпечні, бо на них можуть і діти кататись, і не всі вони знають правила дорожнього руху. До того інфраструктура міста не зроблена під самокати”.

Чинне законодавство України не зобов'язує власників електросамокатів їх реєструвати чи отримувати реєстраційний номерний знак. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Суспільного начальнику патрульної поліції області Антону Цюцюрі.

“Не вимагається від власників отримувати посвідчення водія. Правила дорожнього руху не забов’язують їздити на електросамокаті у шоломі. Користуючись електросамаокатом у місті, забороняється рух транспортних засобів по тротуарах. Поки не внесені зміни до правил дорожнього руху, питання вікових обмежень щодо надання права на керування електросамокатами неврегульоване”.

Два звернення з проханням врегулювати роботу підприємців, які надають в прокат електросамокати, отримали цьогоріч від пішоходів. Було одне звернення від підприємця щодо розміщення електросамокатів у місті, розповів начальник управління транспорту Віктор Житник.

“Навесні звернувся підприємець з метою розміщення електросамокатів, але не давав локації. Органи місцевого самоврядування не погодили розміщення. Діяльність цього підприємця поза законом. Я вважаю, що це в компетенції патрульної поліції, які регулюють рух транспортних засобів. Порозкидали ці самокати по всьому місту, де можна і де не можна, тому думаю, що це питання, буде вирішене, завдяки зверненням небайдужих жителів”.

Суспільне звернулось з інформаційним запитом до керівника патрульної поліції області Антона Цюцюри. Отримали таку відповідь:

“До завдань та функцій патрульної поліції не входить здійснення координації або контролю господарської діяльності суб’єктів господарської діяльності. У зв’язку із цим патрульна поліція немає права здійснювати перевірку господарської діяльності, підприємства, яке надає послуги. У разі порушень водіями електросамокатів правил дорожнього руху, поліцейські притягають їх до відповідальності згідно з чинним законодавством. Статистика порушень правил дорожнього руху водіями електросамокатів управлінням патрульної поліції в області не ведеться”, — сказала інспекторка пресслужби патрульної поліції області Олена Большова.

Нині є проєкт закону про зміни правил дорожнього руху із внесенням обов’язків та правил для водіїв електросамокатів. Законопроєкт зареєстрований 29 січня цього року, розповів його автор народний депутат Сергій Штепа.

“Цим законопроєктом пропонується встановити, що право керування електричними транспортними засобами матимуть особи з 14 років і окрім прав, вони матимуть також обов’язки. Транспортний засіб повинен належно обладнаний та технічно справний, керманичі таких транспортних засобів не мають перебувати у стані алкогольного сп’яніння, вони мають рухатися або велосипедною доріжкою або з правого боку проїзної частини, або по тротуару, зі швидкістю не більше 20 кілометрів на годину. При перевищенні швидкості — штраф. Він підвищить безпеку дорожнього руху і сприятиме, щоб всі учасники дорожнього руху перебували у більшій безпеці”.

За словами Сергія Штепи, нині законопроєкт розглядається в комітеті з питань правоохоронної діяльності.

На початок