На війні загинули Сергій Вихристенко та Станіслав Яремчук з Кіровоградщини

На війні загинули Сергій Вихристенко та Станіслав Яремчук з Кіровоградщини

Сергій Вихристенко та Станіслав Яремчук
Сергій Вихристенко та Станіслав Яремчук. Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули Сергій Вихристенко з Новоархангельської громади та Станіслав Яремчук з Вільшанки Кіровоградської області.

Сергій Вихристенко

Стало відомо про загибель військового Сергія Вихристенка з селища Новоархангельськ. Про це повідомили на Facebook-сторінці громади. Військовий 2005 року народження. Попрощаються з ним 10 червня. Церемонія відбудеться о 12:00 біля будинку, де жив Сергій. О 10:00 живий коридор сформують від місцевої лікарні. Міськрада передбачила автобуси для тих, хто хоче долучитись до траурної процесії. Транспорт прибуде на центральну площу селища о 09:40. 10 червня у громаді – День жалоби.

Станіслав Яремчук

22 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Диліївка Краматорського району Донецької області загинув молодший сержант Станіслав Яремчук, повідомили на Facebook-сторнці Новоархангельської селищної ради. До цього часу він вважався зниклим безвісти. Військовий переїхав до Вільшанки разом з дружиною через російську військову агресію з Херсонської області. Його призвали на військову службу 7 липня 2023 року Голованівським ТЦК до військової частини А0666, де обіймав посаду гранатометника. Народився Станіслав 8 грудня 1974 року у селі Мощене Гайворонської громади Кіровоградської області.

На початок