Втрати Кіровоградщини: перепоховали бійця Іздебського, стало відомо про загибель Гришанова

Втрати Кіровоградщини: перепоховали бійця Іздебського, стало відомо про загибель Гришанова

Назар Іздебський, Віталій Гришанов
Назар Іздебський, Віталій Гришанов. Колаж Суспільне Кропивницький

У Знам’янській громаді Кіровоградської області перепоховали військового Назара Іздебського. В Онуфріївській повідомили про загибель Віталія Гришанова.

У Знам’янці на Алеї Слави перепоховали військового Назара Іздебського. Він загинув 8 березня 2022 під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Світличне Новоайдарівського району Луганської області. Про це Суспільному розповів радник Знам'янського міського голови Володимир Мухуров.

"Назар був похований у Дніпрі. Родина бійця переселенці, нині проживають у нашій громаді, вони вирішили перепоховати його".

Назар Іздебських народився 25 листопада 2000 року у місті Скадовськ Херсонської області. Після навчання проходив військову строкову службу, де згодом підписав контракт з 57 бригадою 17 батальйону на посаду старшого оператора третього протитанкового взводу роти вогневої підтримки.

Старший солдат Назар Іздебський нагороджений Орденом "За мужність" III ступеню (посмертно).

Житель села Павлиш Віталій Гришанов, 1979 року народження, загинув 1 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Лиман Донецької області. Про це написали на Facebook сторінці Онуфріївської громади.

Віталій Гришанов воював на посаді заступника командира бойової машини — навідника-оператора механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

На початок