"Чи відкриють табір, залежить від грошей". На Кіровоградщині у чверті громад працюють пришкільні табори

"Чи відкриють табір, залежить від грошей". На Кіровоградщині у чверті громад працюють пришкільні табори

пришкільний табір
Пришкільний табір у Кропивницькому ліцеї імені Тараса Шевченка. Суспільне Кропивницький

У Кіровоградській області з 1 червня запрацювали 60 пришкільних таборів. Вони розташовані в 11 громадах. Загалом громад на Кіровоградщині 49.

Про це в етері Українського радіо Кропивницького розповіла керівниця департаменту освіти області Ельза Лещенко.

Пришкільні табори відвідують діти початкової школи. 100 відсотків таких дітей готові прийняти в таборах у Пантаївській, Знам’янській, Піщанобрідській, Маловисківській, Мар’янівській, Онуфріївській громадах. Також частково табори відкрили Гайворонська, Кропивницька, Голованівська, Гурівська, Рівнянська громади.

"Відкриття літнього табору в школі залежить від грошей, які повинні пройти через сесію. Щонайменше раз дитина повинна їсти в таборі. Якщо це не гаряче харчування, то хоча б буфетна продукція. Якщо дитина в таборі від чотирьох годин, харчування обов’язково повинне бути. Щиро дякуємо громадам, у яких розуміють, що виховна робота має і влітку тривати", — розповіла Ельза Лещенко.

За інформацією керівниці управління освіти Кропивницької міськради Лариси Костенко, харчування в Кропивницькому обходиться в суму до 40 гривень за день. Його оплачують батьки. За дітей пільгових категорій платить міський бюджет. Загалом харчування в Кропивницькому організували для 2667 дітей. З них 1077 діти пільгових категорій. Табори працюють у 31 з 40 міських шкіл.

Також Ельза Лещенко сказала, що на Кіровоградщині є п’ять таборів відпочинку й 76 закладів позашкільної освіти (музичні, художні й спортивні школи, дитячо-юнацькі центри). Вони працюватимуть упродовж літа.

На початок