На фронті загинули п'ятеро захисників з Кіровоградщини

На фронті загинули п'ятеро захисників з Кіровоградщини

Доповнено
Олег Лисенко, Дмитро Самойлов, Євген Вінніков, Андрій Глушко, Павло Розуменко
Олег Лисенко, Дмитро Самойлов, Євген Вінніков, Андрій Глушко, Павло Розуменко . Колаж Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули військові з Кіровоградської області. Це – Олег Лисенко з Онуфріївської громади, Дмитро Самойлов та Євген Вінніков зі Світловодської, Андрій Глушко з Дмитрівської, Павло Розуменко з Гурівської.

Боєць Олег Лисенко з села Деріївка Онуфріївської громади народився у 1975 році. З січня минулого року вважався зниклим безвісти. 30 травня 2024 року стало відомо, що він загинув 24 січня 2023 року під час бойового зіткнення з росіянами поблизу міста Бахмут Донецької області. Про це написали на Facebook-сторінці Онуфріївської громади.

На Facebook-сторінці Світловодської міської ради повідомили, що на фронті загинули Євген Вінніков та Дмитро Самойлов.

Євген Вінніков народився 17 січня 1983 року у Світловодську. З 19 квітня 2022 року став на захист країни, служив на посаді радіотелефоніста з розвідувального відділення розвідувального взводу. До листопада 2023 року обіймав посаду навідника кулемета, після пройшов навчання на пілота FPV. Загинув 2 червня 2024 року в районі селища Калинівка Бахмутського району. У захисника залишилися мати, дружина, двоє синів 14 і десяти років.

Дмитро Самойлов переїхав у Світловодськ з міста Бахмут. Народився 27 травня 1993 року у місті Берислав. Після закінчення школи здобув професію "Бджоляр-водій". Дев'ять років служив у ЗСУ за контрактом. Згодом працював за кордоном. У березні 2022 року повернувся з Польщі та став на захист України. Загинув 3 червня 2024 року поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області, внаслідок отриманих травм. У Дмитра залишилися мати, дружина, двоє синів трьох та шести років.

Про дату прощання з бійцями повідомлять додатково.

Старший солдат Андрій Глушко народився 1970 року народження. Загинув 2 червня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу міста Вовчанськ Чугуївського району Харківської області, отримавши поранення, не сумісні з життям. Про це написали на Facebook-сторінці Дмитрівської селищної ради. Прощатимуться з бійцем 6 червня об 11:00.

На Facebook-сторінці Гурівської громади повідомили про загибель Павла Розуменка. Він житель села Іванівка. Голова громади Анатолій Склярчук у коментарі Суспільному розповів, що боєць помер внаслідок кульового поранення у Київському шпиталі. Коли мобілізували бійця та на якому напрямку він служив – не сказав. З огляду на рекомендації Міністерства оборони, про дату прощання з захисником повідомляти не будуть.

На початок