"Пліч-о-пліч". Кіровоградщину на всеукраїнському етапі змагань представлятимуть школярі з п'яти громад

"Пліч-о-пліч". Кіровоградщину на всеукраїнському етапі змагань представлятимуть школярі з п'яти громад

пліч-о-пліч кроп
Учасники проєкту "Пліч-о-пліч" змагаються у п'яти видах спорту. Telegram/Кіровоградська ОВА, Колаж: Суспільне Кропивницький

Кіровоградську область на всеукраїнському етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" у п'яти видах спорту представлятимуть школярі з Кропивницької, Олександрійської, Світловодської, Помічнянської та Бобринецької громад.

Про це під час брифінгу розповів керівник обласного управління молоді та спорту Андрій Щетина.

Обласному етапу змагань передували шкільний, територіальний та районний етапи. Переможці кожного етапу виборювали право змагатись на наступному.

Проєкт стартував у грудні 2023 року, всеукраїнський етап у Києві запланували на 12-16 червня.

В рамках проєкту відбуваються змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та чирлідингу. Мета — збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі й ведуть здоровий спосіб життя.

Обласний етап на Кіровоградщині, зі слів керівника управління, відбувся 3-25 травня. Його переможці представлятимуть регіон на фінальному етапі.

У всеукраїнському фіналі з чирлідингу область представлятиме команда ліцею імені Героя України Євгена Березняка з міста Помічна Новоукраїнського району.

У змаганнях зі спортивного орієнтування Кіровоградщину представлятиме команда Преображенської гімназії з Кропивницького.

Кращими баскетболістами регіону стали хлопці зі світловодського ліцею "Перспектива", а баскетболістками — дівчата з помічнянського ліцею №3 "Гармонія".

У волейбольних фіналах Кіровоградську область представлятимуть дівоча команда світловодського ліцею "Інтелект" та команда хлопців з олександрійського мультипрофільного ліцею.

У всеукраїнському етапі змагань з футзалу свої сили спробує команда Бобринецького ліцею №1.

На початок