"Олександрія" завершила сезон виїзною перемогою над київською "Оболонню"

25 травня 2024 року оболонь олександрія
Гра відбулась 25 травня 2024 року в Києві. upl.ua

У матчі останнього, 30-го, туру української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області переміг київську "Оболонь" з рахунком 0:3. Гра відбулась 25 травня у Києві.

За перебігом матчу спостерігав кореспондент Суспільного.

Перемога у звітному матчі більше була потрібна киянам, щоб мати шанс завершити сезон поза зоною стикових матчів за збереження прописки в еліті українського футболу. То ж вони одразу заволоділи ініціативою: на четвертій хвилині Ростислав Тарануха пробивав у падінні головою після флангової подачі, але м'яч пролетів повз ворота, які захищав Георгій Єрмаков. А за дві хвилини м'яч після прострілу Ігоря Мединського влучив в руку олександрійського португальця Кампоса, але пенальті головний арбітр матчу Віталій Романов не призначив, скориставшись підказкою своїх відеоасистентів, сам відеоповтор епізоду він не передивлявся.

До середини першого тайму кращий вигляд мали підопічні Валерія Іващенка, проте й команда Руслана Ротаня вміло грала другим номером.

Перше взяття воріт олександрійцями визначило подальший перебіг матчу, адже подальша гра господарів ставала все менш і менш якісною. Рахунок же у матчі на 24-ій хвилині відкрив бразилець Безерра, замкнувши на ближній стійці простріл Кирила Ковальця у воротарський майданчик "Оболоні" — 0:1.

За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

Майже одразу по перерві, на 49-ій хвилині, "Олександрія" подвоїла перевагу в рахунку — гол до гольової передачі додав Кирило Ковалець, завершивши ударом у порожні ворота скидку головою від Івана Калюжного — 0:2.

На 61-ій хвилині асистував Микола Михайленко, а Безерра оформив дубль: півзахисник олександрійської команди вертикальним пасом вивів бразильця на ворота Артема Кичака, а той підсік м'яч над голкіпером киян, встановивши остаточний рахунок у грі — 0:3.

Перемога в Києві вивела "Олександрію" на підсумкове восьме місце в турнірній таблиці, на "Оболонь" же завершила сезон 14-ою, у зоні стикових матчів за збереження місця в УПЛ. Суперником киян будуть земляки з "Лівого берега", які стали бронзовими призерами Першої ліги.