На Донеччині загинули захисники Владислав Баширов, Віталій Стовба та Євген Котов з Кіровоградщини

На Донеччині загинули захисники Владислав Баширов, Віталій Стовба та Євген Котов з Кіровоградщини

Загинули захисники Владислав Баширов, Віталій Стовба, Євген Котов з Кіровоградщини
Зліва направо: Віталій Стовба, Владислав Баширов та Євген Котов. Колаж: Суспільне Кропивницький

На фронті загинули троє захисників з Кіровоградської області. Це – Владислав Баширов з Ганнівської громади Новоукраїнського району, Віталій Стовба з міста Олександрія, Євген Котов з Надлацької громади Голованівського району.

Владислав Баширов загинув 16 травня під час штурмових дій ЗСУ в районі селища Калинівка Донецької області. Церемонія прощання з бійцем відбудеться 23 травня о 10:00 на Далекосхідному кладовищі у місті Кропивницький.

О 08:00 ранку від Ганнівської сільської ради до місця поховання будуть відправлятись автобуси. Про це у Facebook написала голова громади Людмила Гаразда.

Віталій Стовба загинув 18 травня в районі селища Очеретине Донецької області. Йому було 42 роки. У військового залишились дружина, діти, мати та сестра. Про час і місце поховання військового повідомлять додатково. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Боєць з селища Надлак Євген Котов народився 21 серпня 2001 року. Служив у лавах ЗСУ за контрактом. З початку повномасштабної війни пішов воювати на фронт. Служив гранатометником військової частини А 4699. Загинув 15 травня під час виконання бойового завдання в районі села Новопокровське Донецької області.

Про час та місце поховання з Євгеном Котовим повідомлять додатково. Про це написали на сторінці Надлацької громади у Facebook.

На початок