На Кіровоградщині назвали попередню причину пожежі, під час якої загинули матір з донькою

На Кіровоградщині назвали попередню причину пожежі, під час якої загинули матір з донькою

Ексклюзивно
На Кіровоградщині назвали попередню причину пожежі, під час якої загинули матір з донькою
На Кіровоградщині назвали попередню причину пожежі, під час якої загинули матір з донькою. ДСНС Кіровоградщини

У Кіровоградській області рятувальники назвали попередню причину пожежі у селі Диківка Пантаївської громади, під час якої загинула матір з шестирічною донькою. Це – порушення пожежної безпеки під час експлуатації печі.

Про це Суспільному розповіла речниця служби з надзвичайних ситуацій Кіровоградської області Оксана Мачак. За її інформацією, експертизи тривають.

Заступниця голови Пантаївської громади Юлія Гундаренко на запит Суспільного відповіла, що 47-річна жителька села Диківка була одинокою матір'ю. У будинку вона проживала разом з донькою та співмешканцем.

Сім’я вважалася малозабезпеченою, жінка з чоловіком ніде не працювали, дитина не відвідувала дитячий садок. Тому з 15 грудня 2023 року дівчинку взяли на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Також родина перебувала під супроводом Центру надання соціальних послуг.

За інформацією Юлії Гундаренко, жінка разом зі своїм цивільним чоловіком почали змінювати своє життя, прислухались до порад соцпрацівників, облаштовували житло, співмешканець влаштувався на роботу.

У січні цього року з матір’ю провели профілактичні бесіди щодо підтримки належного санітарного стану у будинку, влаштування на роботу, а дитини – в дитсадок.

18 січня 2024 року під час відвідування сім’ї були помічені зміни на краще. Жінка йшла на контакт, виконувала усі рекомендації, створювала умови для проживання та виховання дитини.

Востаннє соцпрацівники відвідували родину 2 квітня. У будинку було прибрано, тепло. Сім'я мала продукти, мийні засоби та засоби особистої гігієни. Дитина була забезпечена одягом, взуттям, іграшками, книжками, її влаштували у дитсадок.

Пожежа у селі Диківка сталась ввечері, 13 травня. Інформація про займання до служби з надзвичайних ситуацій надійшла о 19:44. У приватному житловому будинку горіла покрівля та домашні речі. Під час гасіння пожежі рятувальники знайшли тіла загиблої власниці будинку, 1977 року народження, та її доньки 2018 року.

На початок