Кіровоградщина втратила на війні з РФ трьох військових

Кіровоградщина втратила на війні з РФ трьох військових

Олександр Ульяніч, Дмитро Орлик та Володимир Макаренко
Зліва направо: Олександр Ульяніч, Дмитро Орлик та Володимир Макаренко. Колаж: Суспільне Кропивницький

Кіровоградська область втратила на війні з РФ трьох військових — Олександра Ульяніча, Дмитра Орлика та Володимира Макаренка. У Знам'янській та Олександрівській громадах Кропивницького району із загиблими прощатимуться 15 травня.

У селищі Знам'янка Друга 15 травня попрощаються із загиблими 6 травня 46-річним солдатом Олександром Ульянічем. Про це написали на офіційній сторінці Знам'янської міської ради у Facebook. Військовий мав статус учасника бойових дій, був нагороджений медаллю "Ветеран війни".

За інформацією старости Знам'янки Другої Галини Шевченко, панахида за загиблим відбудеться об 11:00 на вулиці Бацанова, 53, а церемонія прощання — о 12:00 біля селищного будинку культури.

У селі Соснівка Олександрівської громади 15 травня прощатимуться із 37-річним старшим солдатом Дмитром Орликом. Про це написали на офіційній сторінці Олександрівської селищної ради у Facebook.

Боєць народився 9 червня 1986 у Кропивницькому. Жив у селищі Лісове Олександрівської громади, закінчив місцеву школу та кропивницьке училище №8 за спеціальністю "електрозварювальник ручного зварювання".

З листопада 2015-го по листопад 2021 року був депутатом Лісівської селищної ради, з 2020 року служив у Збройних силах України за контрактом.

Загинув 11 травня від отриманих вогнепальних поранень біля Часового Яру Бахмутського району на Донеччині.

Голова Світловодської громади Олександрійського району Андрій Маліцький написав про загибель на фронті солдата Володимира Макаренка.

Боєць народився 10 листопада 1968 року у Світловодську, навчався у місцевих школі №4 та училищі №5 за спеціальністю "зварювальник". До початку повномасштабної війни працював у медичному центрі.

На фронті був з 3 вересня 2022 року, служив на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. З 2 грудня 2022 року його вважали безвісти зниклим під час виконання бойового завдання у Бахмуті. 10 травня 2024 року донька військового отримала результати про збіг ДНК.

Про дату, час та місце поховання повідомлять додатково.

На початок