На війні загинули Олексій Бобир, Вадим Гінзерський та Сергій Рибаченко з Кіровоградщини

На війні загинули Олексій Бобир, Вадим Гінзерський та Сергій Рибаченко з Кіровоградщини

Олексій Бобир, Вадим Гінзерський та Сергій Рибаченко
Зліва направо: Олексій Бобир, Вадим Гінзерський та Сергій Рибаченко. Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули Олексій Бобир з Олександрівської громади, Вадим Гінзерський з Гайворонської громади та Сергій Рибаченко з Суботцівської громади Кіровоградської області.

16 квітня 2024 року загинув старший солдат Олексій Бобир. Про це повідомили на Facebook-сторінці Олександрівської громади. Він народився у 1981 році у селищі Олександрівка. Церемонія прощання відбудеться 22 квітня о 10.00 за адресою селище Олександрівка вулиця Єсеніна, будинок 36, панахида о 12.45. Жителів селища просять створити живий коридор о 13.20 по вулиці Вишневій, Незалежності України та прийти на мітинг-реквієм о 13.30 на площу біля ДЮСШ імені Іванова.

Стало відомо про загибель Вадима Гінзерського з Гайворонської громади, повідомили на Facebook-сторінці громади. Він народився 8 березня 1987 року в селі Джулинка Вінницької області. В 1991 році сім’я переїхала на Гайворонщину. Навчався в місцевій школі №2. Після закінчення дев'ятого класу здобував освіту за спеціальністю "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" в Гайворонському професійному аграрному ліцеї. Протягом 2005-2007 років проходив військову службу прикордонником, а з 2014 року брав участь в АТО, де за мужність та відданість відзначений нагрудним знаком "Ветеран війни". З 2018 по 2021 рік Вадим служив у складі 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, з 2021 року – у складі 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. 26 травня 2022 року під час зіткнення з противником неподалік Тошківського Луганської області гранатометник 2 механізованого взводу 2 механізованої роти військової частини А4395 Вадим Гінзерський загинув.

Загинув Сергій Рибаченко з села Трепівка Суботцівсько громади. Про це повідомили на Facebook-сторінці громади.

На початок