"Це плюсик". У кропивницькій лікарні військових пригощали солодощами від відвідувачів кав'ярень

"Це плюсик". У кропивницькій лікарні військових пригощали солодощами від відвідувачів кав'ярень

Відвідувачі кав'ярень Кропивницького упродовж десяти днів купували солодощі для військових, які перебувають на реабілітації. В одну з лікарень міста для них привезли 250 десертів.

Про це Суспільному розповів співорганізатор акції Володимир Кравчук.

"Це плюсик". Воїни Кіровоградщини отримали солодощі від відвідувачів кав'ярень Кропивницького
Десерти для військових, які проходять реабілітацію. Суспільне Кропивницький

Ініціював передачу солодощів військовим учасник бойових дій, нині підприємець із Кропивницького Юрій Козачинський. Зі слів співініціатора акції Володимира Кравчука, так вирішили подякувати бійцям і підтримати їх.

"Ми запропонували відвідувачам наших кав’ярень оплатити будь-який смаколик на власний вибір. Сьогодні привезли до лікарні торт "Медовик", "Вишневий", "Наполеон", "Снікерс", "Львівський сирник", "Шу" із заварним кремом, печиво, кекси, еклери, макаруни. Пригощаємо хлопців чаєм, кавою".

Боєць із позивним "Швидкий" розповів, на передовій смаколики їм привозять волонтери: "Забезпечення міністерства оборони – там одне й те ж, дві цукерки з горіхами.

"Дуже задоволені, що приїжджають волонтери, дякуємо, що піклуєтеся про військових. Мирні люди, які допомагають, дуже дякуємо вам!".

Військовий із позивним "Морячок" розповів, в зону бойових дій волонтери привозили шоколадки, батончики, печиво: "Дуже приємно. Не знаю, як це сказати, але це плюсик. Це добре".

Будь-яка увага до військових сприймається ними позитивно, говорить психологиня лікарні Анна Колєва: "Це підтримка. Дуже раді хлопці, що до них приїхали. Хтось бере смаколики, хтось бере лише каву".

За півтори години роздали всі десерти. Наступного тижня привезуть ще, пообіцяв Володимир Кравчук.

На початок