Увечері над Кіровоградщиною знищили чотири російські дрони

Увечері над Кіровоградщиною знищили чотири російські дрони

Увечері над Кіровоградщиною знищили чотири російські дрони
. Фото: Сумська ОВА

Увечері 26 лютого над Кіровоградщиною сили протиповітряної оборони знищили чотири БпЛА типу "Shahed-131/136". Повітряна тривога в області тривала з 20:21 до 22:17.

Сили оборони півдня України повідомили, згодом додалася і тактична авіація, яка з тимчасово окупованої Херсонщини здійснила пуск двох керованих авіаційних ракет Х-59 в напрямку Кіровоградської області. Обидві ракети знищені на Дніпропетровщині.

Росія атакувала українські міста балістичними ракетами "Іскандер-М"/KN-23 із Воронезької області, чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59, однією протирадіолокаційною – Х-31П із Херсонської і Донецької областей та 13 ударними безпілотниками типу "Shahed" – випущених з Курської області, повідомили Повітряні Сили України.

Протиповітряна оборона знищила дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 11 шахедів у межах Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Хмельницької та Кіровоградської областей.

Голова Кіровоградської військової адміністрації Андрій Райкович у своєму телеграм-каналі написав: "Цієї ночі російські війська атакували дронами і ракетами. 11 "шахедів" знищили. Є збиття і на Кіровоградщині. Обійшлося без наслідків".

На початок