Бібліотеці імені Чижевського у Кропивницькому 125 років. "Укрпошта" до ювілею випустила марки

Бібліотеці імені Чижевського у Кропивницькому 125 років. "Укрпошта" до ювілею випустила марки

До 125-річчя Кіровоградської обласної бібліотеки імені Чижевського у Кропивницькому "Укрпошта" випустила дві марки. Ініціаторами випуску був колектив бібліотеки.

Історія бібліотеки почалась з першої Єлисаветградської громадської бібліотеки. Нині вона одна з найстаріших в Україні, найбільша в області, має книжковий фонд - понад 790 тисяч. Під час Другої світової війни книгозбірня зазнала руйнувань, була розграбована.

На марках зображені фасад та старовинні експонати бібліотеки. "Ініціатором була бібліотека, наш колектив. Вже сьогодні телефонують і питають, де можна купити марку. Ми сподіваємося на продовження цього тиражу", – розповіла директорка бібліотеки Валентина Животовська.

Зі слів керівниці, нині в бібліотеці відвідувачів вчать електронному урядуванню, комп’ютерній грамотності, працюють клуби розмовної мови: англійської, німецької, французької, польської.

Крім марки, випустили конверт та листівку, розповіла директорка обласної філії "Укрпошти" Тетяна Капустіна: "За допомогою марки можна пересилати кореспонденцію, поштові відправлення, але вона буде індивідуальною, ексклюзивною".

Тираж – 300 марок.

На початок