На війні з Росією загинули Олександр Рижиков, Олександр Кирилюк, Сергій Дворніченко і Мурад Бабаєв з Кіровоградщини

На війні з Росією загинули Олександр Рижиков, Олександр Кирилюк, Сергій Дворніченко і Мурад Бабаєв з Кіровоградщини

На війні з Росією загинули Олександр Рижиков, Олександр Кирилюк, Сергій Дворніченко і Мурад Бабаєв з Кіровоградщини
.

У громадах Кіровоградщини прощаються з чотирма захисниками. На фронті загинули Олександр Рижиков з Кетрисанівської громади, Олександр Кирилюк з Гайворонської, Сергій Дворніченко з Долинської, Мурад Бабаєв з Мар'янівської громади.

У Кетрисанівській громаді попрощалися з жителем села Костомарівка Олександром Рижиковим. Про це повідомили в Facebook-групі "Кетрисанівський базовий сільський будинок культури". Військового призвали 4 серпня 2022 року. Загинув 3 лютого 2023 року в Запорізькій області біля села Гуляйполе.

Олександр Рижиков та Олександр Кирилюк загиблі з Кіровоградщини
Олександр Рижиков (ліворуч) та Олександр Кирилюк (праворуч). Колаж: Суспільне Кропивницький

У бою з російською армією загинув житель Гайворонської громади Олександр Кирилюк. Він народився 1 листопада 1967 року в селі Долинівка. Працював спочатку на заводі, потім у колгоспі — трактористом і слюсарем. У 2015-2016 роках брав участь в Антитерористичній операції.

Коли почалася повномасштабна війна, Олександр Кирилюк воював за Україну в Луганській та Донецькій областях. Загинув 21 січня 2024 року під час обстрілу біля села Орлівка Покровського району на Донеччині.

Мав відзнаки "Захисник Батьківщини", "Ветеран війни", "Учасник АТО", "За участь у Антитерористичній операції", а також відзнаку Президента від 5 серпня 2022 року "За оборону України". Прощання з військовим відбувається сьогодні, 31 січня.

Сергій Дворніченко та Мурад Бабаєв загиблі з Кіровоградщини
Сергій Дворніченко (ліворуч) та Мурад Бабаєв (праворуч). Колаж: Суспільне Кропивницький

У місті Долинській 31 січня прощаються з Сергієм Дворніченком. Він загинув 24 січня 2024 року при виконанні службових обов’язків. Про це повідомив голова громади Євгеній Звіздовський.

Мурад Бабаєв з села Велика Виска Мар'янівської громади загинув 28 січня 2024 року. Він виконував бойове завдання в районі села Новомихайлівка Покровського району на Донеччині. Військовий 2001 року. Про час і місце поховання в громаді повідомлять додатково.

На початок