У Кропивницькому попрощалися з Олександром Поповіченком, Сергієм Голіковим та Владиславом Кононенком

У Кропивницькому попрощалися з Олександром Поповіченком, Сергієм Голіковим та Владиславом Кононенком

У Кропивницькому на Далекосхідному кладовищі попрощалися з трьома військовими: Олександром Поповіченком, Сергієм Голіковим та Владиславом Кононенком.

Сергій Голіков

Сергій Голіков закінчив юридичний факультет Харківського національного університету внутрішніх справ. Працював дільничним офіцером. З 2017 року – санітаром в Центрі екстреної меддопомоги, розповів його керівник Олександр Ярошенко.

"Сергій казав, що йому в пригоді стало те, що він працював в екстреній медичній допомозі. Своїм досвідом він ділився зі своїми побратимами".

Розповів, у 2019 році Сергій Голіков за контрактом вступив до лав Збройних сил. Брав участь в Операції об’єднаних сил на сході України. Після повномасштабного вторгнення служив на посаді командира штурмового відділення.

30 жовтня біля села Андріївка Бахмутського району отримав поранення. Переніс декілька операцій. Помер 23 листопада в госпіталі міста Львів. Бійцеві було 37 років.

Олександр Поповіченко

Олександр Поповіченко народився в селі Дическулове Новоукраїнського району. Школу закінчив у сусідньому селі Комишувате, розповіла мати військового Юлія Різанова.

"Строкову службу проходив у Бресті, Білорусь. На другому році служби він у десантних військах був, потрапив у Нагірний Карабах, у той час там бойові дії були. Звідти привезли його в Брест у госпіталь".

Під час антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях служив на посаді водія у стрілецькій роті.

"У 2014 році у квітні пішов в АТО добровольцем. Воював до кінця 2015 року. Був поранений, контужений. У Донецькому аеропорту був", — розповіла мама бійця. Нагороджений орденом "За мужність".

Помер Олександр Поповіченко 28 листопада 2023 року.

Владислав Кононенко

Владислав Кононенко закінчив кропивницький технікум механізації сільського господарства. До війни працював кухарем у ресторанному бізнесі. Це інформація від начальниці управління культури міськради Анни Назарець.

У 2023 році за мобілізацією приєднався до лав Збройних сил України. Пройшов підготовку в сержантській школі. Потім навчався на артилериста навідних гармат. Вирізнявся хистом влучного навідника.

За словами Анни Назарець, Владислав Кононенко був командиром гармати другого розрахунку самохідної артилерійської батареї. Загинув 27 листопада біля села Кліщіївка Донецької області. Бійцеві було 28 років.

Поховали військових на Алеї слави.

На початок